jakie lustro nad toaletkę?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

21 maja 2009, 17:25

Zgadzam sie: good 0 bad

hej, mam pytanie jakie lustro nad toaletkę byście proponowali? jaka jest cena takich luster i gdzie najlepiej kupić? poradźcie mi coś, znalazłam taką toaletkę na strychu, pomalowałam a teraz chciałabym dokupić do niej lustro :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2010, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy z czego jest zrobiona toaletka , w jakiej kolorystyce, jakie ma elementy itd. Wtedy możesz sobie dobrać lustro z pasującymi elementami. Lustro możesz zakupić w sklepach z aranżacją wnętrz lub bezpośrednio zamówić u szklarza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 października 2010, 01:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że najlepiej dać takie proste - to każdej toaletki będzie pasowało, tak mi się przynajmniej wydaje. Może coś w tym stylu http://meblopol.net/index.php?d=one_prod&id_product=5765 No w każdym razie dobrze byłoby zobaczyć zdjęcie tej toaletki.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2010, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Żeby polecić Ci odpowiednie lustro, musiałbym najpierw wiedzieć jaki jest ogólny wystrój pomieszczenia i jak wygląda toaletka. Widziałem ostatnio, bardzo ładne lustro oprawione w kutą ramę, zdaje sobie jednak sprawę, że nie do każdego wnętrza będzie ono pasowało.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2010, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie lustro jest świetne. Bardzo ładnie wygląda i te wycięcia dają mu taki unikalny charakter. Dla mnie rewelacja ale musisz dobrać sobie jakieś do wyglądu toaletki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 listopada 2010, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie takie byłoby świetne ;) Fakt faktem może trochę niepraktyczne bo raczej ciężko się w nim przejrzeć ale ładnie wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2011, 20:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupiłem dla mojej żony super lustro z ikei za 40 zł ;)
Poszukaj, okragłe - a na krańcach małe kwadraciki, robi super wrazenie!

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2011, 08:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Proste i klasyczne :) mam coś podobnego u siebie w łazience ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2012, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

A jaki metraż łazienki? Jeżeli jest mniejsza,to warto dać tam także mniejsze lustro. W przypadku większej,dajemy większe. W sklepach internetowych masz szeroki wybór,ważne aby Tobie się podobało.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2013, 07:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Najważniejsze żeby Tobie się podobało. My wybraliśmy lustro w ramie. ale każdy ma inny gust:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 208

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >