klub fitness Kraków

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

15 maja 2018, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Zastanawiam się od dłuższego czasu nad tym, żeby zapisać się w końcu na siłownię i fitness Znajoma namawia mnie, aby wybrać sie tutaj http://www.vitalityboutique.pl/ nowoczesny sprzęt oraz fachowe doradztwo w zakresie wykonywania ćwiczeń Znacie? Co sądzicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2019, 06:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja od fitnessu w stu procentach wolę chodzić sobie na siłownie i trenować na jej.Ostatnio dodatkowo kupuje sobie peptydy wprost z sklepu internetowego peptydy sklep .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 grudnia 2019, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajny jest Park Wodny - siłownia i basen w jednym to super sprawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2020, 06:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik bibi2 napisał: Witam Zastanawiam się od dłuższego czasu nad tym, żeby
zapisać się w końcu na siłownię i fitness


Trzeba po prostu zrobić pierwszy krok. Miałem podobnie, a teraz nie wyobrażam sobie tygodnia bez kilku treningów. Od roku chodzę do City Fit https://cityfit.pl/kluby/krakow-principio/ typowo na siłownię. Jednak fitness również mają fajnie prowadzony. Moja żona regularnie chodzi. Dodatkowo klub jest otwarty całą dobę, więc możesz przyjść kiedy tylko chcesz. Ja przykładowo nie lubię tłoku, więc wybieram raczej godziny wieczorne. Mają opcję darmowego treningu próbnego. Polecam skorzystać, bo wtedy sprawdzisz czy to jest miejsce odpowiednie dla Ciebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2020, 22:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiadomo że sport to zdrowie :) więc warto o siebie dbać. Jesli chodzi o okolice Krakowa - polecam zajrzeć do Energym www.energym.com.pl . Tutaj dostaniecie wsparcie od najlepszych trenerów personalnych a także ułozycie właściwą dietę. Grunt to trenować regularnie no i bezpiecznie na dobrej jakości sprzętach.

Ten post był edytowany przez Kuleczka991 dnia: 11 lipca 2020, 22:40
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 czerwca 2021, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Trening piramidalny to metoda treningowa polecana osobom, którym szczególnie zależy na rozbudowie masy mięśniowej. Polega na stopniowym zwiększaniu ciężaru w każdej kolejnej serii ćwiczenia przy jednoczesnym zmniejszaniu liczby powtórzeń. Zastanawiam się nad własnym planem treningowym od https://www.budujmase.pl/plany/

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2021, 08:25

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim razie skoro mamy na forum osoby znające się na temacie to napiszcie mi coś więcej na temat metha quad czyli https://bodyshock.pro/pl/products/metha-quad- extreme-30-caps-741.html myślicie, że ten suplement diety jest wart swojej ceny i przede wszystkim czy jest skuteczny?

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2021, 19:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie akurat to nie jest takie ważne.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2022, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

W jaki sposób ćwiczyć na siłowni by schudnąć? Dobry plan treningowy uwzględniający redukcję tkanki tłuszczowej to ważny element odchudzania. Najlepiej, jeśli swoje pierwsze kroki na siłowni postawisz razem z doświadczonym trenerem personalnym, który wskaże ci drogę. Musisz jednak pamiętać, że ćwiczenia na schudnięcie wymagają wiele cierpliwości oraz wytrwałości, dlatego ważne jest twoje nastawienie do treningów. Wiele porad znalazłam na https://www.trec.pl/baza-wiedzy/jak-cwiczyc-n a-silowni-zeby-schudnac.html.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2022, 19:26

Zgadzam sie: good 0 bad

No a ja myślę, że warto chodzić na siłownię. Pozdrawiam! :D

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1653 Grupa: Trudne tema... Ja mogę Wam polecić gabinet stomatologiczny Ochota na Uśmiech - oni oferują kompleksowe leczenie stomatologiczne jak również stomatologię estetyczną oraz chirur...
  • Treningi Fitness ? Liczba postów: 188 Grupa: Trudne tema... Jeśli marzysz o sportowej sylwetce i chcesz zrzucić kilogramy przed latem, koniecznie musisz ustalić swój deficyt kaloryczny. Załóżmy, że Twój organizm potrzebu...
  • problemy z cerą Liczba postów: 65 Grupa: Trudne tema... Z pewnością jednym z najważniejszych aspektów wyboru dobrego dermatologa są jego kwalifikacje i doświadczenie. W Polsce, aby zostać dermatologiem, potrzebna jes...
  • Pit 2020 Liczba postów: 9 Grupa: Trudne tema... Cześć, pomyślałam że podzielę się z Wami moimi odczuciami w temacie rozliczeń PIT. W końcu to bardzo aktualny temat i myślę, że wiele osób on zainteresuje. Otóż...
  • Kredyt na remont mieszkania Liczba postów: 21 Grupa: Trudne tema... Jakie raty miesięczne posiadacie jeśli wzięliście taki kredyt?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 317

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >