która karma?

« Powrót do grupy: Nasze zwierzaki

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

5 października 2017, 21:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem zdania, że kwestię karmienia warto konsultować z weterynarzem. Przynajmniej będziemy mieć pewność,że nic mu nie zaszkodzi. Ja ze swojej strony mogę podrzucić namiar na bardzo dobrą lecznicę - www.lecznica-homeopatia.pl . Śmiało można im powierzyć swojego pupila;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 października 2017, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Super sprawa, taka karma to ja rozumiem :D
---
extra sources

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 października 2017, 19:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Mokra tylko i wyłącznie felix, i pierś z kurczaka. Innego jedzenia moje futrzaki nie akceptują. Sucha oczywiście z puriny.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2018, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z wypowiedziami wyżej:) To zależy od wagi, aktywności oraz wieku:) Najlepiej udać się na wizytę kontrolną do weterynarza. Ja ostatnio byłem z psem na sterylizacji w przychodni Wetmedic: https://www.wetmedic.pl/chirurgia-i-ortopedia I muszę przyznać, że naprawdę mają tam dobre podejście do zwierzą. Zapisałem psa na badania profilaktyczne. Polecam doktora Leżańskiego.

Ten post był edytowany przez Piotrek009 dnia: 8 stycznia 2018, 11:34
Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2022, 22:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja, że dobra karma to taka bez zbóż ale przede wszystkim również bez kurczaka i ziemniaków. Te składniki to główne alergeny w diecie psa, któe mogą powodować reakcje skórne bądź problemy trawienne. Całe szczęście, że mój weterynarz od samego początku kład na to nacisk więc dobrałam memu pupilowi karmę hipoalergiczną Empire, która tych składników nie posiada. Ich karmy zaliczają się do arm premium i cóż się dziwić gdyż jest ona produkowana z wyselekcjonowanych składników i zawiera aż 80 % mięsa z dziczyzny i jagnięciny, a do tego świeże zioła. Mój po niej jest zdrów i pełen energii.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 czerwca 2022, 16:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Każdy producent ma karmy dedykowane pod rasy. Warto się temu przyjrzeć. Oczywiście pierwsze na co patrzymy to skład. Bez tego możemy się naciąć na byle jakiś zapełniacz, który kompletnie nie będzie karmą. Musi byc optymalny skład, dużo mięsa i to takiego dobrego, a mało wypełniaczy. Może coś z Empire? Mają w składzie około 80% mięsa i to nie byle jakiego. Do tego reszta też z lepszej półki.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2022, 21:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Z jedzeniem, to ja wspominałem o Empire, a oni też sprzedają karmę bezpośrednio (https://empireshop.pl/). Jak czegoś nie wiesz, to pomogą w doborze karmy pod rasę psa, lub pod ewentualne choroby, dolegliwości. Można się z nimi skonsultować. Mają ciekawe podejście do tematu.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2022, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy okazji. o jedzeniu i karmie. Dla mojego kota biorę Whiskas, on za nim szaleje, ale dla siebie znalazłam fajny produkt, który zresztą kot też zaaprobował. Mówię o cukierkach YARO, bo są naturalne i mogą je jeść nawet zwierzęta.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2022, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie jeśli zwierzę jest zdrowe to barf jest najlepszy

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2022, 17:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Karma dla pieska powinna być dobrej jakości, bo w ten sposób narażamy go na problemy zdrowotne. Z lepszych karm to mogę śmiało polecić https://vetexpert.eu/sklep/raw-paleo-puppy-mi ni-beef-sucha-karma-z-wolowina-dla-szczeniat-ras-malych.html U nas się sprawdza już od ponad pół roku. Piesek po niej jest mega chętny do zabawy. Nie ma problemów jelitowych polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pies ze schroniska Liczba postów: 183 Grupa: Nasze zwier... Jeśli szukasz kompleksowej obsługi weterynaryjnej, sprawdź zakres usług oferowanych przez LeVet. Oferują oni szeroki wachlarz zabiegów, które mogą pomóc Twojemu...
  • Jaka karma dla dorosłego psa? Liczba postów: 112 Grupa: Nasze zwier... Dlaczego pies nie je suchej karmy ? Przeczytałam setki artykułów, aż w końcu udałam się do weterynarza. On pomógł mi dobrać, taką którą piesek polubił. Kupowała...
  • karma dla kota? Liczba postów: 31 Grupa: Nasze zwier... Z takich lepszych karma dla kota to ja osobiście polecam karmę https://rawpaleo.eu/pl/. Karma z naprawdę bardzo dobrym składem. Bardzo długo szukałam odpowiedni...
  • Wyjazdy - z psami czy bez Liczba postów: 69 Grupa: Nasze zwier... Opalanie z Melanotan https://melanotan.biz/ to czysta przyjemność. Ten produkt sprawia, że moja skóra nabiera złocistego koloru, a opalenizna utrzymuje się prze...
  • Jamniczek Liczba postów: 21 Grupa: Nasze zwier... Jamniczki są słodkie, ale chyba z tego, co wiem, to są narażone na różne choroby. I przez całe życie robią planka :P

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 517

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >