od czego zacząć wykańczanie mieszkania?

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

18 stycznia 2012, 18:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, ja mam troszkę inne pytanie, a mianowicie od czego zacząć wykańczanie mieszkania? W jaki sposób najlepiej rozplanować pracę remontowe i jak zaaranżować wnętrze, jeżeli nasze mieszkanie to "puste ściany"...W przyszłym miesiącu odbieram klucze od mieszkania, jednak są tam tylko puste białe ściany więc teraz zastanawiam się od czego powinnam zacząć jego wykończenie a później urządzenie...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 stycznia 2012, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobre pytanie, z chęcią poczytam odpowiedź :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2012, 17:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Można to robić samemu i się zamordować z tym albo skorzystać ze sprawdzonej, polecanej ekipy , która zrobi wszystko od A do Z od projektu przez nadzór nad pracami, wykończenie kończąc na sprzątaniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2012, 20:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się, to jest najprostsze rozwiązanie. Polecenie, ale sprawdzić przed podpisaniem umowy też osobiście warto. Ja skorzystałam z Decoroom z polecenia, ale też po 2-3 spotkaniach weryfikacyjnych :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2012, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Na rynku warszawskim zdecydowanie firma godna polecenia no i co ważne z rozsądną cenowo ofertą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 maja 2012, 19:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej się oprzeć na liczbach , a te mówią , że wykańczają blisko 100 mieszkań rocznie, co oznacza , że cieszą się ponadprzeciętnym zaufaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2012, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukasz ciekawych informacji na tematy nieruchomości, chciałbyś kupić/zbudować/wynająć dom czy mieszkanie, wejdź tutaj: studioogloszen.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2012, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Tu raczej nie nieruchomości ludzie szukają, a rozwiązań przy aranżacji i wykończeniu wnętrz.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2013, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również polecam wziąć firmę remontową, jest to co prawda pozornie droższe rozwiązanie, jednak w ostatecznym rozliczeniu tj. gdybyś musiał wziąć urlop i wykonywać całą pracę sam koszty mogłyby wyjść bez znacznej różnicy. Po za tym, coraz częściej deweloperzy oferują kompletne wykończenie mieszkania. Jeśli jeszcze go nie odebrałeś zapytaj dewelopera o taką możliwość i porównaj koszty.

Deweloper Szczecin

Ten post był edytowany przez green_girl dnia: 28 stycznia 2013, 11:16
Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2013, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Generalnie jeśli zlecisz wykończenie mieszkania ekipie wykończeniowej to oni będą wiedzieli od czego zacząć. Jeśli jednak nie jesteś pełna zaufania do takich fachowców to polecam Ci nadzór projektanta, który pomoże też zaaranżować całe mieszkanie kompleksowo.
Jeśli mieszkasz w Wawie to może zadzwoń/napisz do firmy www.tetate.eu wiele osób ich poleca, ale nie pytaj ile mają realizacji, bo nie wiem :-)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >