odbiór odpadów przemysłowych

« Powrót do grupy: Trudne tematy

30 grudnia 2021, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

odbiór odpadów przemysłowych Warszawa - Mógłby mi ktoś polecić firmę, która podejmie się odbioru odpadów przemysłowych na terenie Warszawy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lutego 2022, 21:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli jesteśmy w temacie odpadów to my korzystamy z pomocy firmy z Komorowa. Romar” https://www.romar.com.pl/uslugi oferuję obsługę firm jak i osób indywidualnych jeżeli chodzi o skupu surowców wtórnych tj. makulatury, tworzyw sztucznych itp, odbioru i utylizacji materiałów niebezpiecznych w tym azbestu, odbioru produktów ubocznych i wiele innych. Z pomocą firmy zdjąłem z dachu stary eternit i już mam po problemie :)

Ten post był edytowany przez MaciejMac dnia: 9 lutego 2022, 21:32
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2025, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Czasem zwykły podnośnik nie wjedzie – wtedy zostaje tylko alpinizm przemysłowy. Na https://alpinizmprzemyslowy.pl można zgłosić zapytanie i szybko dostaje się wycenę oraz termin realizacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19735 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 224

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >