odkurzacz, jakiej firmy?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

23 listopada 2018, 09:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli rozglądacie się za dobrym sprzętem do sprzątania to zajrzyjcie na stronę www.eodkurzacz.pl Znajdziecie tam szeroki wybór odkurzaczy i akcesoriów do nich. Oferują bardzo dobry sprzęt w niezłych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2018, 19:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie absolutnie bezkonkurencyjna jest firma Bosch. Swój odkurzacz mam już dosyć długi czas, a kupiłam go na stronie: https://maxelektro.pl/agd-male/odkurzacze/ Wybrałam odkurzacz bezprzewodowy, gdyż zależało mi na tym, aby nie zajmował on zbyt dużo miejsca i nie hałasował. Mój wybór okazał się być strzałem w dziesiątkę! Koniecznie sprawdzajcie sobie tą opcję, bo może i dla Was będzie ona odpowiednia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lutego 2019, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim osobom, które rozglądają się za dobrymi odkurzaczami polecam zapoznać się z ofertą firmy www.eodkurzacz.pl Znajdziecie tam świetne odkurzacze workowe i bezrowkowe firmy Karcher. Warto zainwestować w ich sprzęt.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2019, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz dobrych sprzętów do użytku domowego na przykład myjki do okien VF1 z Karchera to warto zapoznać się z oferta firmy https://www.kerpol-karcher.pl/.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2019, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli o mnie chodzi to zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem były te odkurzacze - https://sklep.bissell.pl/kategoria-produktu/o dkurzacze-wielofunkcyjne/. Cenowo wyszły bardzo korzystnie, a ich wygoda w użytkowaniu i jakość przerosła moje oczekiwania :) Każdemu polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 marca 2019, 18:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kilka miesięcy temu zamówiłem do zakładu nowy odkurzacz od firmy www.aatrenkar-karcher.pl. Dokładniej wybrałem model NT 35/1 Tact z funkcją zbierania wody. Jest cichy, wydajny i niedrogi.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2019, 18:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie jedyną słuszną decyzją będzie odkurzacz na wodę rainbow :) Świetnie radzi sobie z kurzem i czyszczeniem powierzchni, a co najważniejsze - idealne się sprawdza w przypadku alergików. Sam mam taki odkurzacz już od kilku miesięcy i nie zamieniłbym go na żaden inny.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2019, 19:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie sprawdził się Electrolux bezworkowy Pure C9. Jestem alergikiem, więc dla mnie ma duże znaczenie odkurzacz. W pełni szczelny system PureFlow zapewnia doskonałą wydajność i skuteczną filtrację.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2019, 23:14

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak sobie radzi np. z sierścią kocią? Daje radę zbierać?

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2019, 09:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez problemu zbiera zarówno sierść, jak i żwirek roznoszony na łapkach. Też mam kocura. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Przechowywanie dokumentów w formie papierowej jest stosunkowo trudne, dlatego coraz więcej firm decyduje się na cyfryzację. Jak do tego podejść, by wszystko pos...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Chciałabym kupić sofy kanapy Warszawa. Czy znacie sprawdzony sklep internetowy z takim asortymentem? Zależy mi na meblach wygodnych ale i także funkcjonalnych.....
  • Aranżacja biura Liczba postów: 398 Grupa: Porady i op... Obiecane zdjęcia.
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 248

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >