reklamacja budowy domu

« Powrót do grupy: Ekspert prawa budowlanego

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

21 października 2011, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,

Zaskakujące - pisemna reklamacja przyniosła oczekiwany skutek. Właśnie weszli z poprawkami i docieplają styropianem budynek. dziękuję raz jeszcze za radę. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2012, 22:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
Mam problem taki ,ze po zakonczeniu budowy domu prawdopodobnie od kominow zacieka mi po scianach, od gory do samego dolu. Ze sciany odchodzi farba, pecznieje to wszytsko, obawiam sie ze wnet odpadna mi flizy w lazienkce bo to ta sciana takze jest podmokla.oprocz tego nie jest dobrze wytkonczony dach przy lukarnach i tam wchodz ami kuny, otowry pozostaly dosc duze jak teraz zauwazyla. Do Pana budowlanca dzownie jzu od roku i tak mnie zbywa, w zeszlym byl obejrzal , obiecal ze poprawi i tyle go widzialam. Dzwonie czesto a on wiecznie mowi ze jak skonczy gdzie tam robote to przyjedzie, pozniej chory pozniej znowu leje i tak caly rok, zaraz znowu zima mnie zastanie z tym wszytskim. Dom mi niszczeje a ja juz nie mam sily. Umowe mam zawarta o dzielo z tym panem. Prosze mi poradzic co robic, to mily czlowiek ale mimo mej sympati do niego juz mam dosc i chce to jakos zalatwic inaczej skoro po dobroci nie moge. Bardzo prosze o porade
dziekuje

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2012, 23:24

Zgadzam sie: good 0 bad

gosc11111 - ja bym się nie cackał z wykonawcą tylko od razu załatwił sobie porządną ekspertyzę budowlaną - coby mieć dowody na spartaczenie roboty. Sam miałem problem z firmą budowlaną - elewacja była wykonana tragicznie - i skorzystałem z usług rzeczoznawcy budowlanego, Pana dr inż. Przemysława Stawiarskiego (http://www.ekspertyzybudynkow.pl/index.html) - jego pracę oceniam bardzo dobrze, pomógł mi wygrać z firmą budowlaną, tym bardziej ma doświadczenie w takich sprawach, bo jest także biegłym sądowym.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2013, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważajcie na przyszłość komu zlecacie. Znajomy buja się po sądach drugi rok, dom w rozsypce. Oszukano go na materiałach. Jeśli cena jest podejrzanie niska, to wiadomo, że coś będą kombinować. U nas budowę zrealizowała ta firma - http://bdsystem.pl/ Całość wykonana z założeniami, ale naszych wykonawców mieliśmy z polecenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2014, 15:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Mamy problem z wykonawcą pan który robił nam remont wycenił nas na 9tys zł do7tł wytyczne na kartce co ma robic wiec zaczał sie remont po miesiacu pracy zażądał 5tys zł wiec dalismy mu zaliczke po otrzymanej zaliczce pan robił sobie z nas żarty pracował raptem 3 godz w tygodniu po kolejnych 3 tyg pan chciał kolejna zaliczkę na co powiedzieliśmy stanowcze nie! Dopuki pan nie skonczy pracy nie otrzyma pan kolejnych pieniędzy .Oburzony majster spakował sie i wyszedł. MMieliśmy umowę ustną oraz ustalony termin prac na co mamy świadków . Pan odgraża nam sie sadem i nie mam pojecia co zrobić. Dodatkowo facet miał tupet chcac pokazać swoje ja pozalepiał wszystkie gniazda w kuchni płytkami dodatkowo zalepił doprowadzenie wody do zlewu też płytkami pomocy!najdłuższy remont jaki kiedykolwiek mielismy4pomieszczenia 5miesiecy;;:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 maja 2014, 09:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Może poradź się jakiegoś prawnika, ja w podobnej sprawie korzystałem z pomocy http://www.adwokat-kopczynska.pl/zakres-uslug więc może też spróbuj

Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2015, 21:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem podobnego zdania. Fachową poradę znajdziesz na pewno u nich http://www.eurekafinanse.pl/ to bardzo solidna firma, która od lat zajmuje się takimi problemami. Moim zdaniem warto!

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2016, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

fachowa porada prawna na pewno nie zaszkodzi. Ja mogę polecić ci kancelarię www.adwokatwysocki.pl z usług której niedawno korzystałem , co prawda w całkiem innej sprawie ale możesz się z nimi skontaktować bo są bardzo skuteczni:)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2016, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym jeszcze pomyślała o pomocy detektywa. Nigdy nie wiadomo na jaką firmę się trafiło itp. Może być różnie i lepiej mieć jakieś dowody w garści. Na http://www.lampart.co/oferta/oferta-dla-osob- prywatnych/sprawy-rozwodowe/zdrady-dowody-podejrzenia/ widziałam, że agencje detektywistyczne zajmują się naprawdę różnymi rzeczami.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2016, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam pozwać taką firmę do sądu, niech oddadzą kasę,albo poprawią robociznę za darmo oczywiście

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 228

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >