rolety rzymskie

« Powrót do grupy: Karnisze

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

26 sierpnia 2013, 08:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Wyglądają bardzo ładnie i jeśli przy tym są takie funkcjonalne jak mówisz to super wybór:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2013, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Na tej stronie internetowej jest wszystko opisane - rodzaje rolet i żaluzji. Do tego kilka praktycznych rad. Polecam sie zapoznać.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 6 października 2015, 15:22
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 stycznia 2014, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wolę rolety, które można kupić w sklepie Debastor.com. Produkty tam oferowane są naprawdę dobre i atrakcyjne cenowo.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2015, 21:56

Zgadzam sie: good 0 bad

mi się bardzo podobają rolety rzymskie w warszawie ostatnio widziałam, że są teraz bardzo modne.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2020, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim przypadku zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez Karnix https://www.karnix.pl/rolety-marki-karnix-gal eria-produktow.html jak dla mnie nie ma sobie równych pod względem jakości wykonania, nowoczesnym propozycji i naprawdę fajnymi cenami. U nas żona chciała mieć rolety rzymskie w salonie, więc nie mogłem jej odmówić. Wszystko w jak najlepszym porządku :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2021, 22:05

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie na oknach są plisy. Bardzo sobie chwalę, nawet nao knach dachowych czy dużych tarasowych udało się je zamontować - skontaktowałam się z firmą Nafi z www.plisa.sklep.pl i wszystko ustaliliśmy

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2021, 09:09

Zgadzam sie: good 0 bad

A co polecacie do pokoju dziecka? Bardzo podobają mi się rolety rzymskie, ale nie wiem, czy to dobry pomysł... Tutaj polecają http://zaczarowane-ogrody.pl/jakie-rolety-zas lony-do-pokoju-dziecka/ , ale waham się ciągle, czy nie lepsze są mimo wszystko rolety dzień-noc?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2021, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzymskie mogą posiadać ciekawe wzory i są zrobione z innego materiału. większość z nich są gumowe, co powoduje, że nie widać prześwitu.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2021, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi jeśli chodzi o rolety, to podobają się tylko plisy, takie jak tutaj https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html< /a>. One są moim zdaniem też najbardziej funkcjonalne, tak wśród innych rolet :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2021, 20:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak się składa, że ja również jestem teraz na etapie szukania fajnych rolet rzymskich gdyż ze wszystkich modeli to właśnie te mi się najbardziej podobają. Moim zdaniem kliknij tutaj jeśli także jesteś zainteresowany takimi roletami i wtedy na pewno będziemy mieli szerszy pogląd na ten temat.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Szyny sufitowe? Liczba postów: 7 Grupa: Karnisze Polskie gry online to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Znajdziesz tu gry dla każdego, niezależnie od wieku czy zainteresowań. Możesz grać w gry akcj...
  • Zasłonya karnisz Liczba postów: 8 Grupa: Karnisze Ale po co własnoręcznie? Szybciej byłoby kupić, a na targach da się znaleźć rzeczy dobrej jakości :)
  • Karnisze metalowe - fachowa porada Liczba postów: 4 Grupa: Karnisze Dzięki. Poszukuję dobrych jakościowo karniszy www.mogilno.org
  • Nieestetyczne dziury po karniszach Liczba postów: 6 Grupa: Karnisze Tez polecam takie zaprawy, którymi możesz wypełnić tego typu dziury albo ubytki w ścianach. Problem jest tylko wtedy, kiedy masz ścianę w zupełnie innym kolorze...
  • Karnisze elektryczne? Liczba postów: 59 Grupa: Karnisze Dlaczego przesada? Ludzie teraz mają salony złożone np z 4 okien po ~6m długości każde. Codzienne zasłanianie i odsłanianie takich okien po dłuższym czasie staj...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19192 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 337

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >