samochód nowy czy używany

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

15 kwietnia 2015, 17:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie marzenia to i ja mam :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 maja 2015, 05:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam używany, odpkupiony od znajomego. Jest naprawdę we wspaniałej kondycji, niezkorodowany, skrzynia w automacie serwisowana co roku w RENZ (http://www.renz.pl/), myślę, ze spokojnie jeszcze posłuży mi przez lata.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 maja 2015, 06:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam też używany, niedawno musiałam tylko wymienić turbosprężarkę (http://www.turbo-tech.eu/), a tak po za tym to chodzi jak nówka.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2015, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowy traci już na wartości po wyjechaniu z salonu, więc masz odpowiedź. Chyba, że bierzesz w leasing.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2015, 05:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem warto wziąć samochód używany, pod warunkiem, ze jest zadbany i zna się jego historię. Najlepiej dlatego kupować u znajomego w komisie. Ja tak kupiłem swoje audi a4 w automacie. Cudo nie samochód.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2015, 19:35

Zgadzam sie: good 0 bad

A skąd bierzesz do niego ewentualne czsci? Kupujesz nowe czy na przykład używane ze szrotu? Ciekawi mnie to, bo sam nie wiem w jakie części warto inwestować.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 czerwca 2015, 09:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też jestem za kupnem auta używanego. Samochód z salonu zaraz po wyjeździe traci od kilku do kilkunastu procent wartości. Do nowego auta znacznie droższe są części. Sam przymierzam się do kupna używanego Saaba 95. Na nowego mnie nie stać, ale taki 7 lub 8 letni może być.



---
Nautiqus

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2015, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Zadbany używany pocieszy latami myślę. Sam zawsze kupuję kilkuletnie i w zasadzie jeszcze się nie sparzyłem :)
___________________
pomocdrogowa.jelenia-gora.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2015, 16:36

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja się czaję na zakup nowego auta od nich [url]http://www.chodzen.pl/honda-pulawska
bo mają w ofercie naprawdę piękne modele

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2015, 22:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam używany samochód, bo zdecydowanie cena za nim przemawia. Na nowy z salonu mnie po prostu nie stać. Ale ten, który kupiłam jest jeszcze w bardzo dobrym stanie, właściciel dobrze sie nim opiekował i regularnie go www.renz.pl/]serwisowała.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 22:46
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • problemy z cerą Liczba postów: 65 Grupa: Trudne tema... Z pewnością jednym z najważniejszych aspektów wyboru dobrego dermatologa są jego kwalifikacje i doświadczenie. W Polsce, aby zostać dermatologiem, potrzebna jes...
  • Pit 2020 Liczba postów: 9 Grupa: Trudne tema... Cześć, pomyślałam że podzielę się z Wami moimi odczuciami w temacie rozliczeń PIT. W końcu to bardzo aktualny temat i myślę, że wiele osób on zainteresuje. Otóż...
  • Kredyt na remont mieszkania Liczba postów: 21 Grupa: Trudne tema... Jakie raty miesięczne posiadacie jeśli wzięliście taki kredyt?
  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 228 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób uświadomić osobę uzależnioną?
  • nauka Liczba postów: 80 Grupa: Trudne tema... Dynamicznie zmieniający się rynek pracy sprawia, że spora liczba osób rok rocznie decyduje się na rozwój i studia podyplomowe. W Polsce taki rodzaj kształcenia....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19131 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 289

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >