wanna czy kabina z hydromasażem??

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

4 maja 2015, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Można mieć również wannę z kabiną prysznicową i to wszystko z hydromasażem :D Po co z czego rezygnować ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 maja 2015, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Można,z tym ze taka wanna nigdy nie spełni do końca roli kabiny i odwrotnie,można mieć jedynie ich namiastkę. Zarówno kabiny prysznicowe jak i dobre jakości wanny z hydromasażem znajdziecie u nas na www.Victori.pl zapraszamy:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 czerwca 2015, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

w wannie na pewno lepiej jest korzystać z hydromasazu. lepsze są jego efekty. ale wiadomo nie kazdy ma tak dużą łazienkę zeby zmieścic sporą wanne. wiec zostaje prysznic. tez mozna miec taki. ja odpowiedni kupowałam w skelpie http://ceramik.info.pl/ i jestem z niego zadowolona. ale jak chce poczuć efekty masażu to mąz musi mi pomoc bo trudno samej wymasowac plecy tym prysznicem :P

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2015, 16:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie wanna,która w jakiś sposób będzie mimo wszystko przypominać jacuzzi,a kabiny są pod tym względem o wiele bardziej awaryjne,miejmy ten fakt na uwadze.


www.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2016, 16:41

Zgadzam sie: good 0 bad

To te kwestia ceny,jeżeli posiadamy większy budżet to moim zdaniem najlepszy opcją jest jednak wanna z hydromasażem. Zaglądaliście na www.Victori.pl teraz mamy kilka nowych,ciekawych kolekcji w tym wanny i kabiny prysznicowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 stycznia 2016, 21:43

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja wybrałbym kabinę. Dla mnie to o wiele większa wygoda i szybsza sprawa. Najpiekniejszymi kabinami jakie widziałem może pochwalić się Kermi. Fila od razu trafiła w nasz gust i tak się stało, że już jest z nami od roku. Pięknie wykończona z elementów i zawiasów najwyższej jakości

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2016, 23:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Wanna z hydromasażem w której można wziąć prysznic;) a w ogóle moim marzeniem jest żeby była jeszcze podgrzewana, żeby woda miała stałą temperaturę i nie robiła się zimna, ale wtedy bym z niej nie wyszła chyba nigdy;D

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2016, 15:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy taka wanna, z masażem by mnie zadowoliła. Zdecydowanie bardziej bym wolała od czasu do czasu udać się do specjalisty na taki masaż leczniczy jak oferują na www.drenazlimfatyczny.waw.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2016, 18:09

Zgadzam sie: good 0 bad

mam w domu kabinę z hydromasażem i szczerze uważam to za wyrzucenie pieniędzy w błoto. Kurcze jakoś nie mam czasu na użytkowanie tego dodatku. :) Może raz sobie to uruchomiłem aby sprawdzić jak działa i tyle. Może gdybym mieszkał sam i miał więcej czasu to częściej bym korzystał. Nie wiem.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2016, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem wanna jest lepszym pomysłem. Tak naprawdę szybko przestaniesz korzystać z tego hydromasażu i będzie to strata pieniędzy. A tak, mozesz spokojnie cieszyć się wygodą wanny. Jak potrzebujesz to fajna ceramika łazienkowa jest do kupienia tutaj http://lazienki-szydlowski.pl/ceramika.html ja u siebie całą łazienkę stąd wyposażyłem ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Najlepszy materac do sypialni - który według Was? Liczba postów: 26 Grupa: Wykańczamy... Ja mam duże wymagania co do wyboru materaca. Przede wszystkim nie może być zbyt miękki, bo akurat lubię spać na twardszym materacu. Odnośnie wyboru zdecydowanie...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 112 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 26 Grupa: Wykańczamy... Jeżeli szukasz dobrego dostawcy z dużym wyborem w zakresie narzędzi ręcznych, czy również elektronarzędzi oraz osprzętu, nakładek itd warto zapoznać się z ofert...
  • Wykończenie wnętrz Liczba postów: 282 Grupa: Wykańczamy... Ja mogę się pochwalić, że kupiłam nowy dom i też teraz będę go aranżować. Tak słyszałam, że galeria wnętrz w Katowicach Home Concept jest godna uwagi.....
  • Kuchnia Liczba postów: 35 Grupa: Wykańczamy... Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://kuchenne.pl/ , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi akcesoriami kuchennymi. Posiad...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19176 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 318

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >