Apartament w stylu japandi

Polecane galerie

  • Nieprzyjazna pogoda? Zapomnisz o chmurach i deszczu, jeśli zmienisz swój dom w otulającą ciepłem oazę. Jeśli marzysz o wykreowaniu wnętrza pełnego rodzinnego ciepła i sielskiej przytulności, a zarazem szykownego, nasza propozycja dla Ciebie! Zainspirowani wyrafinowanymi, podmiejskimi domkami, wyselekcjonowaliśmy meble i dodatki, które wprowadzą do Twojego wnętrza rustykalny klimat, elegancję oraz najwyższą jakość.
  • Wes Anderson to postać, której z całą pewnością nie trzeba przedstawiać wielbicielom kina, jednak kompozycyjny i estetyczny geniusz tego reżysera już od pewnego czasu zaczął wykraczać daleko poza sferę filmu i wkraczać do świata wnętrz. Zainspirowani jego ostatnimi produkcjami, przygotowaliśmy krótki przewodnik o tym, jak stworzyć wnętrza w unikalnym stylu filmowego mistrza.
  • Należycie urządzone wnętrze to takie, w którym po prostu dobrze się czujemy. Nie można bowiem przecenić wpływu otoczenia na nasze zdrowie i komfort psychiczny. Jak sprawić, by nasze domy były wolne od stresu, a ich wystrój sprzyjał regeneracji?
Dodaj własną galerię Zobacz wszystkie galerie


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Społeczność budnet.pl ma już 18814 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 109

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >