Jak urządzić ogród marzeń

Polecane galerie

  • Odcienie szarości, geometryczne lub ekstrawaganckie kształty, marzenia o kwietnej łące czy pozornym chaosie, a z drugiej strony chęć stworzenia minimalistycznej i uporządkowanej kompozycji. Jak zaprojektować przestrzeń wokół naszego domu tak, by prezentowała się modnie, a jednocześnie odpowiadała naszym wymaganiom?
  • Koniec z zimnem i pluchą! Czas na słońce, które pobudzi świat do życia! To wszystko przynosi nam piękna i świeża wiosna. Dla nas to najbardziej radosna i wyczekiwana pora roku. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem ogrodu, ogródka działkowego lub działki, na której spędzasz wakacje, z pewnością wiesz, że pierwsze oznaki wiosny to sygnał do rozpoczęcia wiosennych porządków, nie tylko w mieszkaniu, ale także i w ogrodzie. Przygotowaliśmy krótki poradnik jak się do tego zabrać. Projekt wiosna w ogrodzie czas zacząć!
  • Taras to najważniejszy punkt aranżacji przestrzeni przy domu. Często zdarza się, że teren w jego otoczeniu czeka na swoją kolej, a pięknie zaaranżowany taras już zaprasza, aby na nim wypocząć. Powstaje w pierwszej kolejności, bo właśnie na nim toczy się w ciepłe dni codzienne „życie zewnętrzne”. Powinien być funkcjonalny i efektowny. Znaczenie ma nie tylko charakter i wygląd nawierzchni, ale również metoda jego wykonania. Podpowiadamy, jak stylowo i szybko go wykonać.
Dodaj własną galerię Zobacz wszystkie galerie


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Społeczność budnet.pl ma już 18531 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 205

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >