Konkurs Antalis Interior Design Award - poznajmy zwycięzców

Polecane galerie

  • Casa Decor, najważniejsza wystawa dizajnu i trendów wnętrzarskich w Hiszpanii, otworzyła swoje podwoje 7 kwietnia w Madrycie. W tym roku zobaczymy podczas niej aż kilkadziesiąt przestrzeni, zaprojektowanych przez uznanych hiszpańskich architektów. Już teraz organizatorzy wskazują na najbardziej wyraźne trendy tegorocznej edycji, takie jakie rzemiosło, innowacyjność, technologia, klasycyzm kontra futuryzm, organiczne i naturalne przestrzenie, czy wreszcie zrównoważony rozwój, w duchu którego powstało wiele obecnych na wystawie aranżacji. Status ulubionego materiału iberyjskich architektów, zyskał spiek kwarcowy Dekton by Cosentino, który pojawił się w wielu najczęściej komentowanych projektach.
  • Poznaliśmy zwycięzców konkursu na najlepszy projekt wnętrz, zorganizowanego przez firmę  CREATOR. Laureatkami tegorocznej edycji zostały Panie: Alicja Lima, Małgorzata Masek, Emilia Rzeczycka, Marzena Trawka i Anna Wawszczyk-Rokosz.
  • Po blisko dziewięciu miesiącach od ogłoszenia konkursu Wnętrze Roku, zainicjowanego przez Stowarzyszenie Architektów Wnętrz, poznaliśmy najciekawsze i najbardziej ambitne wnętrza mieszkalne oraz komercyjne rodzimej sceny projektowej. Uroczystość wręczenia nagród miała miejsce 28 lutego w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Na Gali pojawiło się blisko trzystu gości: wybitnych architektów, przedstawicieli mediów, partnerów wydarzenia i sympatyków SAW.
Dodaj własną galerię Zobacz wszystkie galerie


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Tagi

Społeczność budnet.pl ma już 18171 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 60

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >