Tapeta - mural w aranżacji wnętrza

Polecane galerie

  • Urok nowojorskiego stylu – ponadczasowy, elegancki, z odcieniami starego złota, postanowili zachować we wnętrzu inwestorzy z Gliwic, którzy do współpracy przy projekcie zaprosili architekt Marzenę Miszczyk-Brzozowską z biura projektowego Miszczyk Interior Design, Ambasadorkę marki Geberit. To ona wpisała wnętrza nabytego przez klientów z drugiej ręki domu w rytm nowojorskiego stylu życia. A że według życzenia inwestorów, miał on stanowić prywatną oazę relaksu 5-osobowej rodziny, projektantka sięgnęła również po inspiracje stylem Hampton – ulubionego miejsca wypoczynku nowojorczyków.
  • Wielkimi krokami zbliżamy się do końcówki roku, która jest jednocześnie kluczowym momentem dla świata mody i designu. To właśnie w ostatnim kwartale dociera do nas najwięcej predykcji odnośnie tego, co będzie najmodniejsze w nadchodzącym roku. Tę najbardziej wyczekiwaną jest kolor roku, ogłaszany każdorazowo w grudniu przez słynny amerykański instytut kolorów Pantone.
  • Cztery nowe tapety Muraspec to wzory, w których formy z natury wzbogacone są szczyptą artyzmu. Bo jak inaczej, jeśli nie z zachwytem, można patrzeć na zorzę polarną czy morze?
Dodaj własną galerię Zobacz wszystkie galerie


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Społeczność budnet.pl ma już 18920 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 212

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >