Informacje podstawowe:
- Przedmiot oferty: Hala
- Typ oferty: sprzedam
- Cena: 46800
- Cena za m²: 6 00
- Powierzchnia: 7800.00 m²
- Województwo: śląskie
- Powiat: zawierciański
- Miejscowość: Zawiercie
- Standard: 4
- Ogrzewanie: brak
- Dojazd: asfalt
- Położenie: zakład produkcyjny
- Nr oferty: 477885
Informacje dodatkowe:
- nie
- 2013-01-23
Szanowni Państwo!
Przedmiotem oferty wynajmu jest hala o powierzchni 7800m2 położona w Zawierciu, przy drodze o bardzo dużym natężeniu ruchu - na terenach przemysłowych.
Obiekt posadowiony na działce o powierzchni ok. 3ha, będącej przedmiotem prawa użytkowania wieczystego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zabudowa przemysłowa oraz handlowo- usługowa. Brak jakichkolwiek zakazów produkcyjnych - nie ma żadnych przeciw skazań do prowadzenia jakiejkolwiek działalności gospodarczej. Swobodny wjazd do hali TIRÓW, można również wykonać dodatkowo drzwi wejściowe tradycyjne. Halę można wynająć na przestrzał. Doskonała lokalizacja, przystanki autobusowe. Ponadto w Zawierciu istnieje możliwość zatrudnienia każdej ilości pracowników.
Wysokość hali - 5.5m.
Hala do remontu w przypadku prowadzenia działalności typowo produkcyjnej. W zależności od własnych potrzeb można wykonać na piętrach znajdujących się bezpośrednio nad halą biura, pomieszczenia socjalne dla ponad 100 pracowników jak również cześć magazynową ( istnieją przyłącza wody, kanalizacji ). Miejsce na zamontowanie windy. Dostęp do dużej mocy gazu niedaleko obiektu.
Cena - za 1 m2 HALI - do wynajmu 6zł + Vat + media
Jest to jedna z nielicznych na terenie śląska hala, która posiada tak dużą powierzchnię przy wysokości 5,5m do 7m w szczycie.
W skład przedmiotowej nieruchomości wchodzi :
Hala produkcyjna nie ogrzewana ( możliwość wykonania każdego ogrzewania ), na każdą działalność gospodarczą : magazyny,składy, produkcja. Szerokość hali 138m, możliwość objechania hali dookoła, jak również przejazdu na przestrzał. Można wykonać ogrzewanie. Co kilkadziesiąt metrów na terenie hali transformatory z duża mocą prądu. Podłoga nie pylna jednak do częściowej renowacji jak cała hala.
posadzka o udźwigu 5 ton na m2,
hala w najwyższym szczycie 6m, w najniższym 4,5m.,
do hali kilka bram wjazdowych z możliwością wykonania nowych z dwóch stron hali ( możliwość przelotowości na przestrzał ),
ponadto nad halą znajdują się dwa piętra które można przeznaczyć na powierzchnie biurową i socjalną jak również część magazynową. Pomiędzy dwoma równoległymi halami korytarz o szerokości 6m, wraz z zapleczem socjalnym. Hala posiada stabilną konstrukcję, co daje możliwość wyburzania ścianek i otwarcia całej przestrzeni.
Istnieje możliwość zakupu lub wynajęcia dowolnej powierzchni hali. Najmniejsza wielkość 1300m2 największa 22 000m2 ( np. 5400m2, 7560m2, 6480m2, 4320m2 - przypominamy iż może być również 2000m2, 3500m2 itd. ). Hala jest tak skonstruowana, że można stawiać lub burzyć w środku istniejące ścianki ( nie są to ścianki trzymające dach hali ) - zatem istnieje swobodna możliwość aby zajmowaną powierzchnię dostosować do swoich potrzeb. Hala skonstruowana bardzo stabilnie, bezpieczny dach wytrzymujący największe obciążenia opadów śniegu. Możliwość dokupienia gruntu który będzie bezpośrednio stanowił drogę dojazdową do swojej części hali bezpośrednio z drogi wojewódzkiej, jak również stworzy dodatkowo miejsca parkingowe. W chwili obecnej istnieje również swobodny dojazd przez bramę wartowniczą z drugiej strony. Tereny znajdujące się obok hali z dwóch stron stanowią miejsca parkingowe.
Bardzo istotne atuty nieruchomości :
- strategiczna lokalizacja - blisko wyjazd na trasę Warszawa i Katowice,
- obok hali droga przelotowa, o bardzo dużej przepustowości około 10 000 samochodów/dobę,
-wjazd bezpośredni z drogi głównej co zapewnia bardzo dobry dostęp komunikacyjny, - MOŻLIWOŚĆ wykupienia również dodatkowego wjazdu bezpośrednio z drogi głównej do części swojej hali; parking przed posesją - obiekt w całości ogrodzony i częściowo utwardzony, dozór. Nieruchomość posiada pełne zaopatrzenie w media.
Możliwość zakupu hali :
Cena - za 1 m2 HALI - 315zł - sprzedaż hali bez podatku VAT ( cena obejmuje hale, grunt, infrastrukturę);
Cena za pomieszczenia socjalne nad halą - około 160zł/m2
Cena za grunt do sprzedaży zajmowany OBOK HALI - 38,28zł + VAT
DOSKONAŁA LOKALIZACJA - TERENY PRZEMYSŁOWE-POD KAŻDĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ - MAGAZYNY, SKŁADY, PRODUKCJA
HALA NA KAŻDĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ - DUŻA MOC PRĄDU W KAŻDEJ CZĘŚCI HALI
::LINK DO STRONY
http://www.demehlem.nieruchomosci.pl/oferta.aspx?id=477885
::KONTAKT DO AGENTA
Agata Piwowarska-Jesionka
533311149
agata@demehlem.nieruchomosci.pl
::DANE BIURA
de Mehlem Nieruchomości
Witczaka 20
41-902 Bytom
505 100 825
www.demehlem.nieruchomosci.pl
Oferta wysłana z systemu BCK Galactica DOSKONAŁA LOKALIZACJA - TERENY PRZEMYSŁOWE-POD KAŻDĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ - MAGAZYNY, SKŁADY, PRODUKCJA
Informacje uzupełniające:
- Dostęp do samochodów:samochody ciężarowe
- Czynsz najmu za m²:6
- Położenie:blisko centrum
- Liczba kondygnacji:1
- Minimalny okres najmu:12
Polecane ogłoszenia
-
Dom - sprzedam
mazowieckie, Warszawa Ursynów, ----------------------------- Cena: 2600000 -
Dom - sprzedam
mazowieckie, Warszawa Włochy Cena: 1200000 -
Dom - wynajmę
mazowieckie, Warszawa Bemowo Cena: 4500
Szukaj ogłoszeń
Inne ogłoszenia
-
Hala - sprzedam
śląskie, Bielsko-Biała Cena: 12500000 -
Lokal - wynajmę
śląskie, Katowice Cena: 10000 -
Lokal - wynajmę
śląskie, Katowice Cena: 12500 -
Mieszkanie - wynajmę
śląskie, Katowice, Centrum Cena: 700 -
Lokal - wynajmę
śląskie, Katowice Cena: 10946

