Informacje podstawowe:

  • Przedmiot oferty: Lokal
  • Typ oferty: wynajmę
  • Cena: 15000
  • Cena za m²: 75 00
  • Powierzchnia: 200.00 m²
  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Warszawa Bemowo
  • Ulica / dzielnica: Powstańców Śląskich
  • Liczba pięter: 3
  • Forma nabycia: spółdzielcze własnościowe
  • Nr oferty: 65125
Lokal użytkowy z dużymi witrynami na przeciwko centrum handlowego Bemowo. Wejście od ulicy - główne - przed lokalem parking na kilkanaście samochodów.
Cena jest ceną netto.

Zapraszam do oglądania: Anna Wojciechowska +48 691 691 649 a.wojciechowska@citymark.pl

-----------------------------------------

Jeżeli ta oferta nie spełnia Twoich oczekiwań, zachęcamy do przeglądania naszej strony www.citymark.pl lub do kontaktu telefonicznego z naszymi agentami. (numery telefonów znajdziesz na naszej stronie w dziale "pracownicy").

Oferujemy profesjonalną i pełną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz z zakresu pośrednictwa kredytowego. Pracujemy dla Państwa od 1996r.

Zamieszczone ogłoszenie ma charakter jedynie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były możliwie dokładne i aktualne.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacje uzupełniające:

Polecane ogłoszenia


Szukaj ogłoszeń


Inne ogłoszenia


Społeczność budnet.pl ma już 19690 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 346

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >