Informacje podstawowe:
- Przedmiot oferty: Mieszkanie
- Typ oferty: sprzedam
- Cena: 235000
- Cena za m²: 3328 61
- Powierzchnia: 70.60 m²
- Województwo: świętokrzyskie
- Miejscowość: Kielce
- Ulica / dzielnica: KSM
- Liczba pokoi: 2
- Liczba pięter: 10
- Piętro: 8
- Ogrzewanie: miejskie
- Dojazd: asfalt
- Położenie: działki zabudowane
- Nr oferty: 338732
Informacje dodatkowe:
|
CENA DO NEGOCJACJI!!! 0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO, WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Rozkładowe, słoneczne 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Romualda. (tylko 10 min do centrum). Istnieje możliwość prze aranżowania mieszkania m.in. połączenia pokoju z kuchnią w celu stworzenia jadalni, części dziennej. Ponadto w skład mieszkania wchodzi widna kuchnia(6,5m2), łazienka (3,2m2), oddzielne pomieszczenie wc(1,5m2) , przestronny przedpokój z szafą garderobianą, trzy sypialnie o powierzchniach około 16,4m2 i 14m2,10m2, 9m2 W cenie mieszkania zostaje zabudowa kuchenna. Istnieje możliwość pozostawienia pozostałych mebli, jeśli będzie taka potrzeba. Mieszkanie z dużą loggą. Okna PCV w większości wymienione, zostały do wymiany w dwóch małych pokojach. W parapety z jasnego konglomeratu-wymienione. Widok z okien w kierunkach: salonu i dwóch pokojów w kierunku południowy-zachód, okna z 1 małego pokoju oraz z kuchni w kierunku północny-wschód. Do mieszkania przynależy piwnica Ciepła woda z piecyka gazowego, niedawno wymieniany.
Mieszkanie bardzo ciepłe- zwroty za ogrzewanie. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Czynsz w wysokości około 400zł. Cicha i spokojna okolica. Zadbana- czysta klatka schodowa. Domofon przed klatką. Blok docieplony, odnowiona elewacja, zadbana klatka schodowa, możliwość parkowania przed blokiem-wjazd wyłącznie dla mieszkańców bloku,
Mieszkanie świetnie nadaje się dla rodzin z dziećmi: przed blokiem plac zabaw, żłobek, przedszkola , szkoły, gimnazja jak również POD WYNAJEM dla studentów lub osób pracujących: Bliskość: Politechniki Świętokrzyskiej, Akademii Świętokrzyskiej. Jest możliwość kupienia mieszkania i przepisania umowy najmu-z obecnymi lokatorami.
W pobliżu: przychodnie, apteki, liczne sklepy, Biedronka, Lidl, Lewiatan, Tesco, Galeria Echo, Korona, bazary, punkty usługowe. Blisko centrum Kielc-pieszo około 10 min.
Bardzo dobra komunikacja z pozostałymi częściami miasta: linie autobusowe. Więcej zdjęć na stronie www.luxdom.info Prowizję płaci tylko strona Sprzedająca. O% prowizji dla Kupującego. O ofertę można pytać 7 dni w tygodniu w godz. 8-21 dzwoniąc pod numer 531 606 002. ZADZWOŃ LUB NAPISZ NA e-mail: u.lenart@lux-dom.eu I ZAPYTAJ MNIE O SZCZEGÓŁY
::DODATKOWE INFORMACJE |
Rodzaj budynku: wieżowiec |
Głośność: ciche |
Plac zabaw: TAK |
Widok: na inne budynki |
Gaz: tak - miejski |
Woda: tak - miejska |
Dojazd: asfalt |
Otoczenie: działki zabudowane |
Ogrzewanie: miejskie |
Internet: TAK |
Komunikacja publ.: autobus miejski |
Winda: TAK |
Rozkład: dwustronne rozkładowe |
Usytuowanie: dwustronne |
Opłaty w czynszu: woda, CO, wywóz śmieci |
Piwnica: TAK |
Stan lokalu: Do remontu |
Okna: częściowo wymienione |
Instalacje: nie wymienione |
Balkon: loggia |
Powierzchnia użytkowa [m2]: 70,60 |
Ilość pokoi: 2 |
::LINK DO STRONY |
http://www.lux-dom.eu/oferta.aspx?id=338732
::KONTAKT DO AGENTA |
Urszula Lenart |
+48 41 33 57 573 |
+48 531 60 60 02 |
u.lenart@lux-dom.eu
::DANE BIURA |
LuxDom Nieruchomości - Małgorzata Janczura |
Żytnia 14 A |
25-018 Kielce |
413357573 |
www.lux-dom.eu
|
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Współpracujemy z 25 bankami.
W naszym biurze możesz sprawdzić swoją zdolność kredytową.
Zapraszamy na Żytnią 14A oraz na www.luxdom.info
W naszym biurze możesz sprawdzić swoją zdolność kredytową.
Zapraszamy na Żytnią 14A oraz na www.luxdom.info
Informacje uzupełniające:
- Ogrzewanie:miejskie
- Głośność:Ciche
- Rozkład:dwustronne rozkładowe
- Balkon:loggia
- Widok:na inne budynki
- Okna - stan:częściowo wymienione
- Usytuowanie:dwustronne
Polecane ogłoszenia
-
Dom - sprzedam
mazowieckie, Warszawa Ursynów, ----------------------------- Cena: 2600000 -
Dom - sprzedam
mazowieckie, Warszawa Włochy Cena: 1200000 -
Dom - wynajmę
mazowieckie, Warszawa Bemowo Cena: 4500
Szukaj ogłoszeń
Inne ogłoszenia
-
Mieszkanie - sprzedam
świętokrzyskie, Kielce, Spółdzielcza KSM Cena: 167000 -
Mieszkanie - sprzedam
świętokrzyskie, Kielce, Ślichowice Cena: 176500 -
Mieszkanie - sprzedam
świętokrzyskie, Kielce, Szajnowicza-Iwanowa Ślichowice Cena: 188600 -
Mieszkanie - sprzedam
świętokrzyskie, Kielce, Ślichowice Cena: 229700 -
Dzialka - sprzedam
świętokrzyskie, jędrzejowski, Nagłowice, Warzyn Drugi Cena: 100000

