PBG Dom ukończył stan surowy bloków „Złotowska 51”

PBG Dom ukończył stan surowy bloków „Złotowska 51”

Nowoczesne budownictwo i kameralny charakter, a także atrakcyjne lokalizacje w zachodniej części Poznania - inwestor „Złotowskiej 51” firma PBG Dom właśnie ukończyła stan surowy.

„Złotowska 51” to zespół trzech dwupiętrowych bloków mieszkalnych, w których łącznie znajdą się 63 mieszkania oraz podziemna hala garażowa. W nowoczesnym kompleksie znają się mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 29 do 78 m kw. oraz lokale usługowo-handlowe. „Złotowska 51” to ciekawa architektura zaprojektowana przez znaną poznańską pracownię Ewy i Stanisława Sipińskich, o charakterystycznych geometrycznych bryłach i pastelowych kolorach. Budynki powstają na planie trójkąta, dzięki czemu na środku pomiędzy nimi zaprojektowano zieloną strefę rekreacyjną z miejscem do zabaw dla dzieci.  

 

 

Budynki na Złotowskiej rosną niemal w oczach. W grudniu inwestor zakończył stan surowy w domach B i C. Od nowego roku prace skupią się na realizacji bloku A. Generalny wykonawca, firma Pil-Bulding oraz inwestor „Złotowskiej 51” potwierdzają, że prace idą zgodnie z planem. – Do tej pory pogoda był dla nas łaskawa, w związku z tym nie musieliśmy przerywać pracy, np. ze względu na śnieg czy mróz. Wiosną skupimy się na pracach instalacyjnych, potem na wykończeniu budynków i uporządkowaniu terenu – tłumaczy Tomasz Hofman, prezes zarządu PBG Dom. Latem 2010 roku klucze otrzymają już pierwsi mieszkańcy „Złotowskiej 51”. Mieszkania w ofercie PBG Dom dostępne są w sprzedaży od lipca 2009 roku, ich cena to obecnie 5 990 zł brutto za m kw.

 

 

Kompleks na Złotowskiej 51 zlokalizowany jest w zachodniej części miasta, w pobliżu ulicy Bukowskiej i Osiedla Bajkowego. Inwestor podkreśla przede wszystkim użytkowe i rekreacyjne walory tego miejsca. – Niedaleko znajdują się dwa przedszkola, szkoła podstawowa, supermarket, korty tenisowe i siłownia. W pobliżu domów jest także Lasek Marceliński – dodaje Tomasz Hofman.

Firma PBG Dom prowadzi sprzedaż gotowych do odbioru domów w zabudowie bliźniaczej w Lusówku na terenie gminy Tarnowo Podgórne pod Poznaniem.

Źródło: ARW IMAGE Public Relations / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zużycia materiałów do budowy sufitów podwieszanych

Społeczność budnet.pl ma już 16121 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 160

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >