Firma Budowlana - Marek Antczak


Firma Budowlana - Marek Antczak

Metalowców 13-19
62-800 Kalisz
kaliski wielkopolskie • Telefon stacjonarny:

  (0 62) 764-95-15

 • Fax:

  (0 62) 764-95-15

 • Telefon komórkowy:

  601 199 199

 • NIP:

  618 000 56 10

 • KRS:

  -

 • Regon:

  250526197

 • WWW:

  www.antczak.pl

 • E-mail:

  antczak@antczak.pl

 • Przynależność do PZFD:

  tak


Profil działalności:

Firma Budowlana „MAREK ANTCZAK” specjalizuje się w budowie wysokiej jakości mieszkań, obiektów biurowych, obiektów użyteczności publicznej, a także hal przemysłowo – magazynowych. Firma realizuje liczne inwestycje mieszkaniowe

i budowlane w różnych regionach Polski, m.in. w Kaliszu, Warszawie oraz Poznaniu i Kielcach.


Referencje i certyfikaty:

Firmie przyznano także liczne certyfikaty: „Solidna Firma”, „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Certyfikat Dewelopera”, czy „Certyfikat Dobrej Roboty”. Od 2007 r.

Wyróżnienia i nagrody:

Za swoją działalność deweloper został w 2006 roku nagrodzony przez dziennik Puls Biznesu tytułem Gazeli Biznesu. Wielokrotnie był też doceniany w konkursach branżowych, zdobywając m.in. takie nagrody jak: Platynowe Wiertło, Mister Budownictwa, Złota Kielnia z różą.

Opis dewelopera:

Firma Budowlana „MAREK ANTCZAK” (Firma Antczak) to przedsiębiorstwo dewelopersko-budowlane specjalizujące się w realizacji wysokiej jakości mieszkań, obiektów biurowych, obiektów użyteczności publicznej, a także hal przemysłowo-magazynowych. Firma prowadzi liczne inwestycje mieszkaniowe i budowlane w różnych regionach Polski m.in. w Kaliszu, Warszawie oraz Poznaniu. W dorobku firmy znajduje się już blisko 2.500 zrealizowanych mieszkań i domów. Jest również producentem wysokiej jakości betonu towarowego.

Firma Budowlana „MAREK ANTCZAK” obecna jest na rynku od 1981 r.
W pierwszych latach działalności, aktywność firmy koncentrowała się przede wszystkim na pracach ogólnobudowlanych i remontowych. Zdobyte doświadczenie oraz dynamiczny rozkwit rynku budowlanego w Polsce sprzyjały jednak szybkiemu rozwojowi firmy. Zakres działalności zwiększył się początkowo o realizację dużych inwestycji budowlanych, a w latach 90. rozszerzył także o działalność w systemie deweloperskim. Od tego momentu firma prowadzi liczne inwestycje mieszkaniowe zarówno w Wielkopolsce, jak i innych regionach Polski. W latach 2006 -2008 wartość rynkowa firmy wzrosła o 6180 procent, z 290 tys. zł do 18 mln zł w końcu marca 2008 r. Za tak dynamiczny rozwój w 2009 r. Firma Antczak otrzymała tytuł Geparda Biznesu Województwa Wielkopolskiego. W swojej działalności Firma Antczak kieruje się zasadą kompleksowego podejścia do każdej inwestycji, a także dbałością o wysoki komfort realizowanych obiektów i najwyższe standardy wykonania. Stosowane niezmiennie od trzydziestu lat zasady pozwalają firmie z powodzeniem realizować jej nadrzędny cel, jakim jest dostarczanie klientom wysokiej klasy obiektów mieszkalnych, biurowych czy użytkowych, które łączą w sobie walory estetyczne i funkcjonalne.

Firma Budowlana „MAREK ANTCZAK” zatrudnia blisko 250 wysoko wykwalifikowanych specjalistów branży budowlanej. Ich fachowa wiedza, wieloletnie doświadczenie, oraz posiadane uprawnienia pozwalają na stosowanie w projektach firmy Antczak nowoczesnych rozwiązań inżynieryjno – technologicznych. Firma dużą wagę przykłada także do kwestii aranżacji wnętrz i przestrzeni wokół budynków. Stale współpracuje z architektami wnętrz, którzy pomagają najbardziej funkcjonalnie zagospodarować powierzchnię budynków.

Firma Budowlana „MAREK ANTCZAK” korzysta z rozwiązań, które podnoszą funkcjonalność i zwiększają komfort użytkowników, takich jak: wykorzystanie egzotycznego drewna we fragmentach elewacji, stosowanie wysokiej klasy materiałów budowlanych oraz naturalnych, przyjaznych użytkownikom tworzyw – drewno, granit. Dba także o otoczenie inwestycji – wokół terenów, gdzie pod budowę osiedla wymagane jest wycięcie fragmentów lasu, firma sadzi nowe drzewka.

Firma Antczak posiada także bogate doświadczenia w zakresie generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanych takich jak hale przemysłowo-magazynowe, budynki biurowe, budynki użyteczności publicznej, hotele czy budynki mieszkaniowe. Realizowała projekty dla takich firm jak Nestle Polska, Pratt&Whitney, Dossche, MAKRO-Metro Group, TEL Poland, Zakłady przemysłu Spożywczego "Ostrowin”, Politechnika Warszawska, TVN S.A, Ostsped, Raben Polska, Energa czy Grundig Polska. Z wieloma z tych klientów Firma Antczak współpracowała wielokrotnie. Największe projekty w portfolio firmy to Zakład Przemysłu Cukierniczego KALISZANKA, hala produkcyjna z częścią magazynową Nestle w Kaliszu oraz Hotel OSSA w Rawie Mazowieckiej. Jako generalny wykonawca Firma Antczak oferuje kompleksowe podejście do projektu poprzez proces budowy aż do pozwolenia na użytkowanie. Firma posiada także zaplecze produkcyjno techniczne, które umożliwia całościową realizację inwestycji dla przemysłu.

Zdecydowanym wyróżnikiem firmy są: wiarygodność, rzetelność wykonania oraz dbałość o warunki pracy załogi, potwierdzane przede wszystkim przez klientów,
a także zdobyte certyfikaty, nagrody i wyróżnienia.

Za swoją działalność deweloper był wielokrotnie doceniany w konkursach branżowych, zdobywając m.in. takie nagrody jak: Platynowe Wiertło, Mister Budownictwa, Złota Kielnia z różą. W 2006 r. został nagrodzony przez dziennik Puls Biznesu tytułem Gazeli Biznesu. Firmie przyznano także liczne certyfikaty: „Solidna Firma”, „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Certyfikat Dewelopera”, czy „Certyfikat Dobrej Roboty”. Od 2007 r. Firma Budowlana „MAREK ANTCZAK” jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

więcej


Inwestycje - zobacz ▼

Menu


Polecani


więcej

Społeczność budnet.pl ma już 15824 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 100

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >