ARTLUX Marek Bartyś - Super oświetlenia Ledowe

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

13 września 2012, 10:24

Zgadzam sie: good 3 bad

Solidny i rzetelny wykonawca. Nowatorskie i energooszczędne rozwiązania. Polecam www.artlux.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 października 2012, 22:46

Zgadzam sie: good 3 bad

Ja również polecam tą firmę . Dobre wykonanie i przystępna cena to duży atut tej firmy !

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 października 2012, 08:25

Zgadzam sie: good 2 bad

A co dla was robili? Bo oni zajmują się z tego co widzę oświetleniem....

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2012, 08:36

Zgadzam sie: good 2 bad

Na stronie widzę, że robią też inteligentne domy. Całkiem ciekawa prezentacja tego, jak to działa. Nie mam pojęcia, czy taki system rzeczywiście prowadzi do oszczędności... Nie miałem z tym do czynienia, ale to rzeczywiście luksus. Ktoś wie, czy taki system się opłaca? Miał z czymś takim do czynienia>?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2012, 08:39

Zgadzam sie: good 2 bad

A, to stąd znalazł się w dziale domy energooszczędne. No właśnie, ciekawe czy taki dom rzeczywiście może zaoszczędzić energię. Na pewno trochę to prądu zużywa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2012, 00:52

Zgadzam sie: good 1 bad

Ja także polecam , nie wiem co tu napisać ale napewno chciałbym polecić i dać pozytywny komentarz !!! Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2012, 21:18

Zgadzam sie: good 2 bad

Jest w stanie zaoszczędzić dużo energi!!! Ja dzięki panelom słonecznym(kolektorom) zaoszczędzam prawie 70% energi rocznie :)) !!! Polecam gorącco wszystkim kolektory .
A tak zgodnie z tematem ! Firma zakładała Mi instalację elektryczną i zrobiła to szybko i w bardzo dokładny profesionalny sposób . Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2012, 08:30

Zgadzam sie: good 1 bad

Firma ma ciekawe propozycje inteligentnego oswietlenia. Wykonanie fachowe i terminowe, Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2013, 15:25

Zgadzam sie: good 1 bad

Miałem mały przestój. Błyskawicznie została przez pana Bartysia usunięta usterka

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2013, 08:38

Zgadzam sie: good 0 bad

zajmują się też instalacją elektryczną i alarmów :)
jeśli chodzi o oszczędność... coś w tym jest, po zainstalowaniu takiego oświetlenia i używania go w tych samych godzinach jak wcześniej (miejsce pracy) można zauważyć różnice na rachunku. nie była ona jakaś wielka, ale też nie była mała. przecież na dłuższą metę to jest sporo zaoszczędzonych pieniędzy. mi się podobają takie rozwiązania.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dom energooszczedny Liczba postów: 153 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • Pompa ciepła Liczba postów: 9 Grupa: Ekologiczny... Zastanawiacie się jaki piec wybrać. Poleca poczytać na stronie https://www.parex-kotly.com.pl/blog/jak- wybrac-piec-centralnego-ogrzewania-z-pod ajnikiem na tema...
  • Ocieplenie budynku Liczba postów: 221 Grupa: Ekologiczny... Odpowiednie ocieplenie jest zawsze bardzo ważne. Pod adresem: https://cels.pl/ocieplanie/piana/ podsyłam namiary na pianę PUR od marki Cels. Ci mają duże doświa...
  • Elektromobilość zasilana z fotowoltaiki - jak to d... Liczba postów: 3 Grupa: Ekologiczny... To bardzo ciekawy temat i myślę, że warto go śledzić, bo coraz więcej osób będzie korzystało z elektromobilności. Od siebie dołożę jeszcze ten artykuł https://s...
  • energooszczędny domcio Liczba postów: 87 Grupa: Ekologiczny... Ze swojej strony mogę Wam polecić ofertę firmy, z której sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli potrzebuje świadectwa energetycznego, to polecam Wa...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 296

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >