Aquapark

« Powrót do grupy: Sport

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

20 czerwca 2016, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej wszystkim!
Może ktoś z Was wie, gdzie w łódzkiem są aquaparki oprócz samej Łodzi? Znalazłem jeden fajny: https://stacjanowagdynia.pl/aquapark, ale zastanawiam się jeszcze nad jakąś alternatywą, gdybyśmy jednak do miasta jechać nie chcieli. Dzięki wielkie za wszystkie sugestie. Na pewno każdą wezmę pod uwagę :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 czerwca 2016, 16:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety, nie potrafię Ci pomóc. Radzę zapytać, gdzie indziej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 czerwca 2016, 18:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Aquapark to fajne rozwiązanie dla całej rodziny. Myślę, że wjazd do centrum to nie jest aż taki zły pomysł, biorąc to pod uwagę.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2016, 19:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Lepiej wybrać się za miasto lub nawet zagranicę na prawdziwy aquapark ?

Zgłoś | Cytuj | Link

25 czerwca 2016, 19:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolega wyżej dobrze mówi, polecam Ci wybrać się do Tatralandi na Słowacji polecam poczytac o tym aquaparku

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lipca 2016, 15:02

Zgadzam sie: good 0 bad

http://www.tatralandia.com.pl/

Byłem jest tam swietnie

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2016, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik nszarty napisał: Lepiej wybrać się za miasto lub nawet zagranicę na
prawdziwy aquapark ?


Też tak uważam, nie każdego jednak stać.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2016, 07:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety ceny niektórych aquaparków odstarszają. Ostatnio miałem okazje być w Poznańskich termach i trochę przesadzają. Dla rodziny na kilka godzin to wydatek 200-300 złotych.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 października 2016, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

W Poznaniu jest drogo, ale ciekawie. Ja przeważnie bywam w Sopocie i też nie jest tanio, a szybko się nudzi. Chyba jakbym już miała wybierać, to bym wolała chyba Poznań i zapłacić nieco więcej, ale mieć co robić ;) Byłam też w Krakowie i też się super bawiłam, bo dużo zjeżdżalni mają.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2016, 08:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik karolbiegan napisał: Kolega wyżej dobrze mówi, polecam Ci wybrać się do
Tatralandi na Słowacji polecam poczytac o tym aquaparku


Drogo tam jest?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wędka Liczba postów: 24 Grupa: Sport Całkowicie się zgadzam
  • Burpees-co to Liczba postów: 15 Grupa: Sport W moim przypadku skorzystałem z oferty polecanego mi tłumacza przysięgłego języka włoskiego - https://nowatkowski.pl/tlumacz-przysiegl y-wloskiego-w-warszawie/ i...
  • Polska liga połki nożnej Liczba postów: 60 Grupa: Sport Faktycznie takie kwestie są niezwykle ważne, ale moim zdaniem również warto jest co nieco wiedzieć na temat związany z historią ekstraklasy. Mi udało się o tym....
  • buty sportowe Liczba postów: 220 Grupa: Sport Jakie Wy macie zdanie na temat zakupów w sklepach internetowych i jak często korzystacie z tej opcji? Jeżeli chodzi o mnie, to zawsze korzystam ze sprawdzonego....
  • zawody Liczba postów: 46 Grupa: Sport Ja też co takiego słyszałem, ale teraz nie mam czasu tym się zajmować, szwagier na rugby mnie namówił, po godzinkach rzecz jasna :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 309

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >