Aranżacja salonu

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 31 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸

17 czerwca 2016, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

@Gaston
Fakt na rynku jest mało fajnych mebli z zaokrąglonymi rogami. A dzieciaki szaleją i nie trudno o bliski kontakt z meblami. ;)

@Belle-Amelie.pl
Jak masz stylowe meble, takie jak kolekcja Possi Light, to raczej dodatki nie są Ci potrzebne :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 czerwca 2016, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

@Karolina Dokładnie :) Dlatego ja już dłużej się nie zastanawiam, tylko maszeruję na zakupy. Muszę to wszystko sobie pomierzyć, podliczyć cenę i ocenić, co jest mi potrzebne, do urządzenia pokoju według pomysłu. Fajnie, że Possi Light ma tyle elementów do wyboru - będzie łatwiej wszystko dopasować :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 czerwca 2016, 05:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ile zachwytów nad tymi meblami, jestem ciekawa czy rzeczywiście są takie mega i czy warto poświęcić im chwile w salonie:P Ktoś był/widział? Pakowne? Na zdjęciach trudno ocenić a ja mam małe mieszkanie i mnóstwo klamotów do upchania;)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2016, 08:34

Zgadzam sie: good 0 bad

@MaMa - zachwalamy, ponieważ BRW stanęło na wysokości zadania. Meble Possi są ładne, eleganckie, masz możliwość wielu aranżacji, a do tego są pakowne. Spokojnie zmieścisz w nich swoje klamoty. W dodatku masz dość duży wybór poszczególnych modułów, które możesz łączyć ze sobą do woli. Kupujesz tylko to co jest Ci potrzebne. A w przyszłości zawsze możesz dokupić kolejny moduł.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2016, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

@MaMa - potwierdzam słowa Karoliny. Bo dyskusjach tutaj w końcu zdecydowałem się na kupno w weekend. Chwilę zawsze warto poświęcić, a tym meblom to już w szczególności. ;) Są eleganckie i pakowne, także jeśli tylko dobrze ocenisz swoje potrzeby, wystarczą Ci do swobodnego ułożenia wszystkich rzeczy. A w razie czego - jak pisze Karolina - dokupisz sobie dodatkowy moduł i po problemie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 czerwca 2016, 19:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym postawił na biel, czerń i może jakiś jasny szary. W dobrze doświetlonym salonie bd genialnie się prezentowały

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2016, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Przekonaliście mnie i w weekend zrobiłam sobie wycieczkę do salonu BRW. Muszę przyznać, że meble zrobiły na mnie większe wrażenie niż na zdjęciach w internecie. Wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane przez bardzo miłego i (co najważniejsze)kompetentnego pracownika. Status - zamówione :D

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2016, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, załapałam się :) Promocja wystartowała 1 lipca, a ja w salonie byłam drugiego. Taka jestem pod jarana nowymi meblami, że całkiem mi to wypadło z głowy :P hehehe Radzę nie czekać do 11 i wybrać się po meble szybciej, zapewne będzie tłum ludzi. ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2016, 08:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja muszę spojrzeć czy są teraz jakieś wyprzedaże w Vox. Jestem zachwycona ich meblami.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2016, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę,że generalnie warto poszukać ciekawych promocji i rabatów na wybrane zestawy mebli w dobrych sklepach internetowych,gdzie znajdziemy szeroki wybór,a wszelkie dodatki i dekoracje do domu to nasza domena,sami sprawdźcie na www.Belle-Amelie.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 31 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dobry stolarz Szczecin Liczba postów: 9 Grupa: Ekspert ara... Regardless of what kind of contractor you are looking for, you need to be wary of being scammed because the market is filled with a lot of unscrupulous and unsc...
  • Jaka podłoga do salonu Liczba postów: 308 Grupa: Ekspert ara... Ja bym raczej postawiła na podłogę drewnianą. Takie podłogi są przede wszystkim eleganckie i ponadczasowe. Na stronie https://wroclaw-podlogi.pl/podlogi-drewn ia...
  • Meble kuchenne na wymiar Liczba postów: 106 Grupa: Ekspert ara... Poszukujesz dobrej jakości mebli do kuchni na miarę swych oczekiwań? Rekomenduję przedsiębiorstwo Fox Mebel - https://foxmebel.pl/ ! Ich produkty są nie tylko f...
  • Kuchnia w bieli Liczba postów: 273 Grupa: Ekspert ara... W jakim sklepie kupowaliście meble i dlaczego? zestaw narzynek i gwintowników
  • Czy ręczniki w hotelu powinny być jednocześnie ozd... Liczba postów: 27 Grupa: Ekspert ara... Planujesz zakup łóżka do mojej sypialni, moje stare łóżko ma już chyba z 30 lat, czas by je wymienić. W sklepie MyBed https://mybed.pl/pl/c/Lozka/18 widziałam r...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 215

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >