Architektura wnetrz

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

25 listopada 2015, 22:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Poszukuję firmy, która zajmie się u mnie kompleksowo wszystkimi pracami, związanymi z dokończeniem wnętrz w mieszkaniu. Czas mnie goni, do wiosny powinnam mieć wszystko gotowe a ja nie wiem, gdzie szukać fachowców. Potrzebuje kogoś, kto wie, na jaką ekipę mogę liczyć, dopilnuje, że ta wykona wszystko zgodnie z planem, uspokoi mnie, że nie ma niespodzianek. Zostałam z tym tematem sama, ponieważ mój mąż ostatnio pracuje po 12 godzin dziennie (widok premii na poczet mieszkania).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2015, 07:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Witaj Tomia, mam wrażenie, że poszukujesz firmy, która specjalizuje się w wykończeniach mieszkań. Najlepiej będzie jeśli poszukasz takiej firmy przez internet, jestem pewna, że jak poświęcisz trochę czasu na poszukiwania to znajdziesz jakąś odpowiednią oraz solidną firmę. Czasami taki firmy specjalizują się również w aranżacji wystroju mieszkania oraz w robieniu mebli na wymiar. Może ktoś poleci coś konkretnego. Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2015, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem nie ma teraz dobrego, w miarę młodego fachowca, który nie reklamuje swoich usług w internecie. Nie ma tam tylko fachowców starej daty, choć i ci nieraz przekonują się do nowych rozwiązań. Poszukaj firm, zajmujących się dokończeniem wnętrz i pilnowaniem fachowców, bo to osobna historia. Z doświadczenia wiem, że użeranie się z każda ekipą z osobna to jest horror zwłaszcza, jak człowiek nie zna się na detalach technicznych. Idealnie by było, jakby ten przykry obowiązek przejął ktoś kompetentny.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2015, 21:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Mógłbyś jeszcze trochę bardziej uściślić o jaki zakres usług Ci chodzi. Masz już gotowy projekt, który możesz przekazać do realizacji ekipie budowlanej, czy może oczekujesz, że firma zajmie się również zaplanowaniem wszystkiego i wykona koncepcję wnętrza? To bardzo ważna kwestia, gdyż firma świetnie wykonująca takie prace nie koniecznie musi dobrze sobie radzić z tworzeniem projektu. Oczywiście są firmy, które kompleksowo działają w tym kierunku, ale nie wiem czy akurat w Twojej okolicy taka się znajdzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2015, 21:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Za Waszą radą poszukałam trochę w internecie i znalazłam kilka różnych firm, które zajmują się tematem. Spośród wielu ofert wybrałam jedną: http://www.grupainterio.pl Firma wydaje się być rzetelna i rozmawiałam z koleżanką, która korzystała z jej usług i była zadowolona. Zajmują się wszystkim od projektu aż po wykończenie, więc to dla mnie idealne rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 grudnia 2015, 09:17

Zgadzam sie: good 0 bad

No nie wiem, z tymi młodymi fachowcami to na dwoje babka wróżyła... Z kolei starsi są niereformowalni raczej... Najlepiej byłoby, gdybyś mogła dotrzeć do jakichś opinii na temat firmy, którą zamierzasz wynająć. Ta Interio wydaje się całkiem niezła, przynajmniej reklamują się bardzo profesjonalnie no i wykonują kompleksówkę, co jest dużym plusem, bo zrobią wszystko, nie będziesz musiała szukać 5 różnych firm wykonawczych. Powodzenia i pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2015, 16:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam mogę polecić http://www.archikon.pl/ wszystko dopięte na ostatni guzik,niedrogo,super fachowcy wszystko ładnie, funkcjonalnie, pomieszczenia tworzą spójna całość polecam ich z całego serca:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Zielona Góra- jakieś sprawdzone firmy? Liczba postów: 17 Grupa: Firmy budow... Według mnie warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniedzy. W przypadku mojego biznesu korzystam z usług profesjonalnej firmy....
  • ŁÓŻKO LOFT Liczba postów: 1 Grupa: Firmy budow... Tak naprawdę to wiele osób powinno skorzystać z łóżko loft 160x200 . To jest po prostu bardzo dobra oferta.
  • hydraulik warszawa Liczba postów: 54 Grupa: Firmy budow... Niezależnie od tego, czy jest to naprawa drobnej awarii w domu jednorodzinnym czy też kompleksowa modernizacja instalacji w biurowcu, Sebastian Kopaczuk i jego....
  • prace na wysokości Liczba postów: 51 Grupa: Firmy budow... Jeżeli interesują Cię usługi wysokościowe, sprawdź pełną ofertę firmy pod tym adresem: https://alpinizmprzemyslowy.pl/uslugi-wy sokosciowe-oferta/ Znajdziesz ta...
  • Pozycjonowanie zwraca się przy pozycjonowaniu firm... Liczba postów: 61 Grupa: Firmy budow... Pozycjonowanie z https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stro n-kielce/ jest niezwykle istotnym narzędziem dla firm remontowych, które chcą skutecznie dotrzeć do swo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 184

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >