Blacha trapezowa-pomocy

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

8 sierpnia 2011, 23:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.

Mam zamiar pokryć dach przed zima i mam problem, mój fachowiec dorazil mi blachę trapezowa( twierdzi ze blachodahowka pęka na wytlaczaniu, i tu ok znalazłem podobne opinie w internecie). Moje pytanie jest takie czy blacha trapezowa jast dobra na mój dach, jest dość stromy takie odwocone V chyba nazywają to dach dwospadowy. Jesli trapezowka jest ok to jaka t18 czy t35. Dach teraz jest pokryty papa, mam zamiar ja zostawić i przybyć na nią laty( czy to dobry pomysł czy muszę zrywać pape?) strychu nie używam wiec jak dla mnie może tam być jak w saunie. Bardzo proszę o poradę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2014, 17:05

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepiej skontaktować się z jakąś firmą oferującą blachy np. z http://www.hart-metale.pl/ mają tam duży wybór blach, powinni coś Ci doradzić

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 października 2014, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba jak położysz blachę na papę to nie powinno się nic stać, chociaż o to pytaj majstra, a nie internet

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2014, 23:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ot doradziłeś. Tanio nie zawsze znaczy dobrze. Najlepiej niech pogada z fachowcem, bo u niego jest trochę bardziej to skomplikowane ze względu na papę.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2016, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi ten temat to odsyłam http://www.budmax-metal.com.pl/blachy-trapezo we.html - blacha trapezowa to w gruncie rzeczy materiał dość trudny jeśli chodzi o obróbkę i jeśli ma to być materiał na dach to raczej sam bym się za to nie zabierał bo można zrobić fuszerkę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 stycznia 2016, 20:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nigdy nie zabierałbym się za prace dekarskie sam, bo jednak jest to ogromne ryzyko nie tylko utraty zdrowia, ale również zrobienia fuszerki, bo nie wiadomo na co tu uważać przy obrobianiu itp. Dlatego jak nie ma sie znajomego dekarza to warto zaufać rekemndowanej ekipie. Taka listę ma Braas warto ich sprawdzić.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2016, 20:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie też dach to jedna z niewielu rzeczy, których sam się nie tykam

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2016, 07:14

Zgadzam sie: good 0 bad

na dom to może trochę co innego lepiej położyć

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2016, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zawsze korzystam z blach aluminiowych, myśle ze najlepiej się sprawdzają. Dobrej jakości blachy możesz znaleźć na www.pwzielonka.pl . Są wysokiej jakości i bardzo solidne, a co najważniejsze służą na bardzo długi czas.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2016, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja słyszałem, że blachy trapezowe to bardzo dobry pomysł... wystarczy zlecić obróbki blacharskie, a przytną ci to na określony wymiar. Sam mogę polecić taką firmę: http://www.budmax-metal.com.pl/obrobki-blacha rskie.html Robia szybko i wspołpracuję z nimi już kilka dobrych lat;)

Ten post był edytowany przez Leszek11 dnia: 27 stycznia 2016, 14:24
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 242

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >