Blachodachówka inter-max lub traffic

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

6 listopada 2007, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy słyszeliście coś o tych producentach blachodachówki? Mają konkurencyjne ceny ale boję sie, że może to być bubel?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2007, 19:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Co tanie to drogie niestety. Jakość musi kosztować.
Uważam, że jak blacha to tylko skandynawska.
Polecam SSAB, FincoStal, Hestie.

Blacha SSAB bardzo ładnie się składa, nie widać łączeń arkuszy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2010, 18:19

Zgadzam sie: good 0 bad

To przyzwoite firmy, robiłem kilka dachów z balchodachówek ich produkcji i ładnie się składały, nie było widać miejsc łączenia, nie było też żadnego innego problemu. Jeden dach Intermaxu widzę po ponad 10 latach i wygląda naprawdę nieźle. Osoba pisząca o SSAB i Ficnostal ma bardzo małe pojęcie o temacie. FIncostal ma "Finlandię" jedynie w nazwie, a tłoczy obecnie blachy z hut japońskich, a SSAB to nazwa huty szwedzkiej a nie producenta blach - nie można kupić blachodachówki SSAB, tylko blachę z huty SSAB przetłoczoną przez firmę np. Plannja, czy Budmat. O jakości przetłoczenia i widoczności miejsc łączenia decyduje głównie jakość maszyn do profilowania a nie sam surowiec, który zachowując standardowe parametry tłoczności tak samo dobrze wytłoczy się z blachy szwedzkiej, jak i japońskiej, niemieckiej i chińskiej. Poza tym szwedzkie blachy to mit - sami niedawno wysyłali pisemko, że produkują je w Korei a tylko malują w Szwecji...

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2010, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam blachodachówkę traffic uzyskałem najlepszą cene w okolicy na dach + orynnowanie i okna

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2011, 08:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam blachodachówki naprawdę oki. Inter-maxa kładę od ponad 10 lat i nigdy nie miałem reklamacji na blachę śmiało polecam. Wcale nie trzeba przepłacać żeby było ładnie i dobrze. Pozatym składanie blachy ma się od wytłoczenia głównie.U mnie na stronce jest właśnie fotka z dachem główna strona na górze lerzy właśnie inter-max ceglana blach zerknij sobie. Pozdrawiam Jasiek http://dobry-dach.blogspot.com/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 marca 2015, 16:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najbardziej Traffic,10 lat temu kupiłam blachę dachówkową brązową(kolor taki jaki chciałam),fachowcy chwalili,że dobrze się składa i ładnie wygląda.I tak jest po dziś dzień,nic się nie zmieniło.Fachowcy też dobrze zrobili.Jestem zadowolona i wszystkim polecam.Planujemy remont i zmianę dachu u rodziców,na pewno zakup będzie w tej firmie.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2016, 23:14

Zgadzam sie: good 0 bad

o tym co mowisz nie, ja w temaci epokryc dachowych smialo moge polecic www.dachstyl-ryki.pl swietna jakosc i przede wszystkim odpowiednie ceny

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2016, 07:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Często "fachowcy" naciskaja na wybór brązowej blachy, żeby jednak nie było widać pierwszych śladów korozji szybko jak porysują arkusze. A wtedy kilka lat i wymiana. Można tego uniknąc wybierająć dachówkę od razu. Trwała na 100 lat :) wykonana z gliny i zabezpieczona angobą albo glazurą. W Braas śwetny jest Rubin 13V i Granat 11V

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2016, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Hahahh dekarz o tej blasze mówił nam dokładnie to samo. My z mężem postanowiliśmy, że bierzemy dachówkę, która na prawde sprawdzi się w przeróżnych warunkach i nie będzie potrzeby wymieniać jej już do końca życia. Braas oferował najciekawsze modele na świetnych warunkach, więc nie było innej opcji aby ich nie wybrać.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2016, 14:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o pokrycia dachowe to ja mogę polecić firmę z Mińska Mazowieckiego http://www.bauen.pl/, na prawdę są solidni. Też właśnie dowiedziałem się od nich o tym triku z brązową blachą, w ogóle bez sensu już moim daniem jest dawanie typowej blachy na dach.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 203

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >