Budowa domu: projekt domu dostosowanego dla osób niepełnosprawnych

« Powrót do artykułu: Budowa domu: projekt domu dostosowanego... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

22 lipca 2014, 23:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto też przeczytać ten artykuł dot. przystosowania domu dla osoby niepełnosprawnej http://www.mgprojekt.com.pl/blog/przystosowan ie-domu-dla-osoby-niepenosprawnej/#axzz38ELrrvTW. Jest on świetnym uzupełnieniem powyższego tekstu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 października 2014, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

dobrze by było,gdybyśmy jeszcze doczekali się wzrostu zainteresowania problemami osób niepełnosprawnych,bo często mają ograniczone możliwości poruszania się w przestrzeni publicznej,choćby ze względu na liczne bariery architektoniczne. dostarczaniem urządzeń do transportu niepełnosprawnych zajmują się nieliczne firmy,jak np. http://proreha.pl/ (pomagają dostosować przestrzeń do potrzeb niepełnosprawnych i ostatnio montowali platformę schodową w mojej okolicy). niby prowadzone są jakieś akcje społeczne i informacyjne,ale myślę,że rządzący powinni większy nacisk położyć na realne zrozumienie potrzeb takich osób i postarać się jak najbardziej ułatwiać im życie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 marca 2015, 01:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm, powstalo troche firm, które oferuja urzadzenia przystosowane dla osob niepełnosprawnych, naprawde, nie jest tak zle jak kiedys, ja np. w domu musialem zainstalowc platforme, która zamontowala mi firma www.tryb-dzwig.com dzieki wielkie im, ze mysla tez o takich ludziach

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2022, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

uważam że budowa domu przystosowana dla Niepełnosprawnych powinna mieć duże wymiary dużą przestrzeń łazienkową i w innych pomieszczeniach polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej lakierobejcy klei farb pap pianek gipsów betonów kosiarek wiaderek i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 173

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >