Ciekawa aranżacja wnętrz

« Powrót do artykułu: Ciekawa aranżacja wnętrz | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

8 maja 2016, 21:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie w moim guści te stylizacje. Pierwsza zaśmiecona, a druga chłodna

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 maja 2016, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o ciekawe aranżacje wnętrz z uwzględnieniem kamienia naturalnego na ścianie czy podłodze,to zapraszamy również na www.Kamieniarstwo.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lutego 2017, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

My wtym zakresie korzystaliśmy z pomocy firmy profix http://profixdomy.pl/wnetrza/ pragnęliśmy mieć przytulne wnętrze, trochę w stylu minimalistycznym, ale nie za skromne. To nam się udało, bo firma naprawdę bardzo fajnie sobie poradziła. Plus dla nich za to, że umieli nas wysłuchać 

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2017, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie widzę potrzeby aby korzystać z pomocy firmy podczas aranżacji wnętrza, na forum znajdziemy wiele ciekawych i pomocnych artykułów, wątków dzięki którym wszystko zrobimy samodzielnie, możecie także liczyć na nas, chętnie doradzimy:)

www.BellaStoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2017, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli lubicie blogi na temat designu oraz aranżacji, to możecie zajrzeć również na Wyposażenie i Design. Uważam, że jest to ciekawe miejsce, w którym można dowiedzieć się czegoś więcej na temat aranżacji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 marca 2017, 17:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Niepowtarzalność wnętrza budują zarówno wyjątkowe (odziedziczone po przodkach lub wynalezione na targach staroci czy w komisach) przedmioty ale także nasza osobowość. Jeśli budując atmosferę pomieszczenia kierujemy się naszymi upodobaniami, a pomysły aranżacyjne uwzględniają ekspozycję naszych kolekcji, fotografii lub pasji to wnętrze z pewnością będzie unikalne. Ważnym elementem dopełniającym jest kolorystyka. To ona gwarantuje właściwą atmosferę we wnętrzu i nadaje mu klimat, który równie mocno jak wybrane przedmioty indywidualizuje przestrzeń.

Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2017, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam nie miałem pomysłu na wystrój wnętrza mojego mieszkania. Postanowiłem zgłosić się do profesjonalnej firmy, która się tym zajmuje. Trafiłem na www.indesigner.pl Robią profesjonalne i piękne projekty aranżacji wnętrz i polecam ich wam.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2018, 20:48

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja dodałabym jeszcze element z kamienia naturalnego, na przykład marmuru. Bardzo dobrą jakość produktów znajdziecie tutaj http://hb-polska.pl - polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2018, 23:51

Zgadzam sie: good 0 bad

A mnie bardzo przypadły do gustu aranżacje z kamienia naturalnego http://www.jppilch.pl/pl Dzięki nim każdemu wnętrzu nadać wyjątkowy i elegancki wygląd. Do tego bardzo profesjonalny montaż i generalnie bardzo dobra obsługa na każdym etapie zamówienia.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2018, 09:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe aranżacje oraz inspiracje można znaleźć również na stronach sklepów internetowych, zobaczcie na www.Meblodom.com.pl w razie pytań służymy swoją pomocą :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 247

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >