Ciężki czas na zaciągnięcie kredytu hipotecznego

« Powrót do artykułu: Ciężki czas na zaciągnięcie kredytu... | « Powrót do grupy: Inwestycje

13 stycznia 2012, 17:46

Zgadzam sie: good 0 bad

jest to jednak jak najbardziej wykonalne, aktualnie najbezpieczniejsze sa zlotowki, ale i tu trzeba uwazac. Poczatkowo warto sprawdzic przez openfinance, tam porada nic nie kosztuje

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2012, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

moja znajoma ostatnio kupowała mieszkanie i z tego co pamiętam to agencja nieruchomości z która współpracowała oferowała doradztwo kredytowe, w tym czuwali nad przebiegiem procesu uzyskiwania kredytu przez kupującego

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2012, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

No chyba takie rozwiązanie jest najbezpieczniejsze, przecież oni sa odpowiednio poinformowani, znają wszystkie kruczki i z pomocą takiego doradcy nie powinno się wpaść w kłopoty ale nie powinno sie też ufać pierwszemu lepszemu "doradcy" bo niektórzy mogą okazać się oszustami

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2012, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

To fakt, zawsze warto popytać wśród znajomych, którzy korzystali z takiej pomocy, a wtedy szanse na trafienie dobrego doradcy znacznie się zwiększają.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2012, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tez jestem zdania że zawsze lepiej jest doradzić się specjaliście, a nie brać kredyt w ciemno szczególnie w tych czasach gdzie na klientów czekają kruczki i drobny druczek, a prawda jest taka że większość z nas nie czyta umowy przed podpisaniem tylko strzela w ciemno autograf, co jest jak dla mnie niedorzeczne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lutego 2012, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

A później jest płacz i lament, już wiem dlaczego ukuło się piękne powiedzenie "mądry Polak po szkodzie", lepiej wcześniej zastanowić się czy ceną jaką będzie trzeba zapłacić za tego rodzaju pomoc nie okaże się dla nas małym wydatkiem, w porównaniu z tym jak wielu problemów dzięki temu możemy się ustrzec.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2013, 15:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Niby jest ciężko ale myślę, że lepiej zdecydować się na kredyt hipoteczny niż na przykład wynajmować mieszkanie. Przynajmniej jesteśmy na swoim.
Za tym linkiem znajduje się aktualne porównanie kredytów hipotecznych - polecam się z nim zapoznać tak aby wybrać ten najlepszy dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 233

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >