Co na dach?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

28 lutego 2017, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Piękne dachówki ma wielu producentów - jak np. Nelskamp albo Koramic. Actua 10 to jest moim zdaniem najładniejsza dachówka obecnie na rynku...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2017, 19:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się podobają dachówki kompozytowe - http://www.tileco.pl, w dodatku nie są tak ciężkie jak dachówki ceramiczne czy betonowe, co pozwala zaoszczędzić na konstrukcji dachu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 marca 2017, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Z dachówek płaskich masz tańszy mode dachówki betonowej Teviva Cisra, do tego Tegalit Protegon oraz chyba najbardziej cenioną już dachówkę ceramiczną Turmalin.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2017, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie tak Tomek, ja na prawdę podziwiam zawsze jak widzę dachówkę płaską Turmalin na dachu w glazurze dla mnie już chyba ie ma nic piękniejszego z pokryć dachowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2017, 20:39

Zgadzam sie: good 0 bad

http://fibrobeton.org/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2017, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy blacha trapezowa będzie dobrym rozwiązaniem na dach dwuspadowy o niskim kącie nachylenia? Na taka informację natknęłam sie w jakimś artykule. Próbuje wybrać pokrycie dachowe i skłaniam się właśnie ku tej opcji.

Ten post był edytowany przez josephinex dnia: 25 kwietnia 2017, 12:31
Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2017, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

A rozważałeś wybór dachówki? Przede wszystkim masz tam pewność, że pokrycie będzie do końca życia. Teraz weszła jeszcze nowa opcja w Braas jaką jest Gwarancja Systemowa. Gdy wybierzesz dachówkę i wszystkie akcesoria Braas a dach będzie wykonany przez certyfikowanego dekarza to otrzymasz 15 lat gwarancji na te elementy i zrobią Ci naprawę zupełnie za darmo.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 maja 2017, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam na dachu dachówkę ceramiczną. Naprawdę fajnie się sprawdza. Też miałem dobrą firmę http://doboszdachychorzow.pl/ która je układała. Mogę polecić tego wykonawcę po prostu za solidną robotę.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 maja 2017, 17:00

Zgadzam sie: good 0 bad

No ale tutaj jednak zyskujesz mega duży dodatek jakim jest właśnie gwarancja systemowa i to na 15 lat. Dzięki temu masz pewność, że w Braas nie ma przypadku zarówno w ich materiałach jak i dekarzach.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2017, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Każdy dobry i znany producent udziela gwarancji, więc akurat o to można być spokojnym. Polecam wybrać dobrą firmę jaki zdecydować się na profesjonalny, fachowy montaż, od którego przecież bardzo wiele zależy. To istotna kwestia.

www.DachyZulawy.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >