Co sadzicie o Natur Eko Dom?

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

20 kwietnia 2017, 20:54

Zgadzam sie: good -2 bad

Podobają mi się domy drewniane z bala wykonane przez Natur Eco Dom. Czy ktoś miał z ta firmą styczność i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami i opinią na jej temat?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2017, 21:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Oglądałam kiedyś program o domach budowanych z bali.Przede wszystkim buduje się je bardzo szybko.Drewo ma dużą termoizolację,więc są to domy ciepłe,ekologiczne i mają swój niepowtarzalny klimat.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2017, 21:11

Zgadzam sie: good -1 bad

Widziałem ich realizacje na stronie i jedną budowę. Całkiem fajnie to wyglądało. Z tego co wiem, To budują z lokalnych materiałów (a więc można powiedzieć, że ekologicznie), drewno sezonowane i dodatkowo suszone mechanicznie. Oczywiście strugane z 4 stron. Z tego co widziałem, to wszystko było zrobione dobrze, bez jakiś dziwnych rozwiązań. Właściciele domu który budowali już w nim mieszkają i nigdy nie słyszałem od nich złego słowa o domu. Raczej bym powiedział, że są zadowoleni z takiego domu. Jak chcesz, to mogę podpytać jak im się układała współpraca z nimi.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2017, 19:51

Zgadzam sie: good -1 bad

Jacek90 jak możesz to podpytaj byłaby to duża podpowiedź. Moim zdaniem bardzo wartościowe są opinie ludzi, którzy mieli z daną firmą styczność. Ostatnio dowiedziałam się, że mają oni dom modelowy niedaleko Mrągowa i zamierzam się wybrać go zobaczyć. A może wiecie ile w praktyce trwa budowa takiego domu?

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2017, 21:54

Zgadzam sie: good -1 bad

Dom modelowy obejrzany. Wywarł na nas spore wrażenie swą prostotą i piękną konstrukcją. Przedstawiciel firmy oprowadzający nas po nim posiadał ogromna wiedzę i udzielił nam odpowiedzi na wiele naszych pytań. Okazało się, że nie musimy korzystać z gotowych projektów, które pokazują na swej stronie lecz możemy mieć wykonany indywidualny przez biuro z który współpracują. Takie rozwiązanie bardzo na odpowiada gdyż wówczas będziemy mieć pewność, że otrzymamy dom skrojony dla naszych potrzeb. Chyba czas załatwiać formalności:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 czerwca 2017, 20:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Marchewa napisał: Dom modelowy obejrzany. Wywarł na nas spore wrażenie swą
prostotą i piękną konstrukcją. Przedstawiciel firmy
oprowadzający nas po nim posiadał ogromna wiedzę i
udzielił nam odpowiedzi na wiele naszych pytań. Okazało
się, że nie musimy korzystać z gotowych projektów,
które pokazują na swej stronie lecz możemy mieć wykonany
indywidualny przez biuro z który współpracują. Takie
rozwiązanie bardzo na odpowiada gdyż wówczas będziemy
mieć pewność, że otrzymamy dom skrojony dla naszych
potrzeb. Chyba czas załatwiać formalności:)

I fajnie :) Projekt skrojony na miarę to najlepsze rozwiązanie i w sumie nie wychodzi tak drogo niż wersja katalogowa, którą i tak zawsze dopasowuje się do wymagań przyszłych mieszkańców i lokalnych przepisów. Z tego co wiem, to architekt współpracujący z Natur Eko Dom jest całkiem sensowny.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2019, 18:37

Zgadzam sie: good 1 bad

W komentarzach powyżej widzę jedynie marketingowy bełkot pisany na zamówienie. Radzę zapoznać się z kilkoma prawdziwymi opiniami na temat firmy Pana Dariusza Gulińskiego: http://budujzdrewna.pl/forum/viewtopic.php?t= 8705

Ten post był edytowany przez krzyszalew dnia: 7 maja 2019, 18:39
Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2019, 20:05

Zgadzam sie: good -1 bad

Użytkownik krzyszalew napisał: W komentarzach powyżej widzę jedynie marketingowy bełkot
pisany na zamówienie. Radzę zapoznać się z kilkoma
prawdziwymi opiniami na temat firmy Pana Dariusza
Gulińskiego: http://budujzdrewna.pl/forum/viewtopic.php?t=
8705


Pod linkiem jest 14 postów w tym 2 powiedzmy że negatywne. Jeden o procesie i tyle. Także to aż tak źle nie wygląda. Są domy przez nich zbudowane. Stoją i są całe. Nikt z budowy nie uciekał. Skoro są wykonane realizacje, to znaczy że jednak budują. A raczej nikt nie pozwoli na fotografowanie domu jeżeli jest jakiś konflikt. To raz, a dwa znam i kiedyś bywałem w domu budowanym przez Natur Eko Dom. O czym zresztą pisałem ponad 2 lata temu ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2019, 11:51

Zgadzam sie: good 1 bad

hmmm... Zaryzykuję twierdzenie, że tutejszy użytkownik Jacek90 oraz użytkownik gkeb z forum muratora to jedna i ta sama osoba ;) Zadziwiające podobieństwo stylów, podobieństwo sposobu obrony firmy Pana Gulińskiego, jak również nadzwyczajna zbieżność dat i godzin w publikacji postów ;)

https://forum.muratordom.pl/showthread.php?35 5716-Natur-Eko-Dom-Dariusz-Guli%C5%84ski-Pro%C5%9Bba-o-opini e

P.S. Widzę, że wraz z użytkownikami "Marchewa" oraz "Renia29" słodzicie i lukrujecie w tych samych wątkach i dla tych samych firm. Dobrze płacą?

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2019, 22:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Stanowczo odradzam współpracę z Panem Gulińskim. Budowa prowadzona fatalnie, wykonanie również. Budynek stał wiele miesięcy niszczony przez warunki atmosferyczne ponieważ nie mogliśmy się doprosić, aby ktoś przyjechał na budowe. Jął już zjawiła się ekipa okazywało się, ze nie znają się absolutnie na swoim fachu- błędy na każdym kroku. Lista poprawek tylko rosnie a Pan Darek w ten sam sposób oszukał już wielu inwestorów. Pobiera pieniądze i znika.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Firma Budowlana Warszawa Woj. Mazowieckie Liczba postów: 32 Grupa: Firmy budow... Jeśli szukacie sprawdzonej firmy która kompleksowo wybuduje wam dom pod klucz w Warszawie i okolicy bez zbędnego stresu polecam firmę: budivia.com.pl
  • Księgowa Liczba postów: 50 Grupa: Firmy budow... Wybór odpowiedniej księgowej jest bardzo ważną kwestią. Dlatego warto zapoznać się bliżej z ofertą tej firmy: https://twojaksiegowa.warszawa.pl/pelna- ksiegowosc...
  • Praca Liczba postów: 82 Grupa: Firmy budow... W takim razie jeśli chodzi o oferty pracy w Poznaniu od zaraz to na pewno znajdziesz szeroki wybór możliwości w tej lokalizacji. Bez względu na branżę czy pozio...
  • Które rury PVC są najtrwalsze? Liczba postów: 8 Grupa: Firmy budow... Rury nierdzewne są cenione nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także za estetyczny wygląd. Stosowane są zarówno w przemyśle, jak i archite...
  • Zielona Góra- jakieś sprawdzone firmy? Liczba postów: 16 Grupa: Firmy budow... Według mnie warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniedzy. W przypadku mojego biznesu korzystam z usług profesjonalnej firmy....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 299

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >