Co to za pokrycie dachowe

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15  ▸

6 marca 2019, 21:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybraliśmy niezwykle solidną i klasyczną opcję w postaci dachówki ceramicznej. Do tego systemy rynnowe, oczywiście z tego samego źródła - poznańskiego Pimar https://www.pimar.pl/ Tym sposobem dom prezentuje się znacznie ciekawiej!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 marca 2019, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

W pierwszej kolejności powinniście się rozejrzeć za odpowiednią firmą, która oferuje pokrycia dachowe wysokiej jakości. Taką firmą na pewno jest www.dach-partner.pl z Konina. Zakupicie od nich solidne pokrycie dachowe w bardzo dobrej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 kwietnia 2019, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli rozglądacie się za ciekawymi pokryciami dachowymi to polecam wam zajrzeć na stronę www.top-dach.com.pl Jest to firma z okolic Warszawy, która posiada szeroki wybór pokryć dachowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2019, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, a teraz jeszcze w ich ofercie pojawiły się blachodachówki panelowe, które również mogą być fajna opcją dla osób szukających trwałych rozwiązań o wyjątkowym wyglądzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2019, 00:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Dachówki ceramiczne zdecydowanie są najlepsza opcją, natomiast jeżeli na ten moment jeszcze ostatecznie nie wybrałeś to sprawdź propozycje od Braas i trwającą do końca listopada 2019 świetną promocję obejmującą różne propozycje pokryć dachowych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 października 2019, 00:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Z doświadczenia wiem, że nie ma sensu wybierać najtańszej ceramiki - bo w dłuższej perspektywie będzie ona gorsza, niż dobrej jakości beton... My zdecydowaliśmy się na ceramikę marki Koramic. Nie była najtańsza, ale miała bardzo dobre rekomendacje od zaufanych i znających się na rzeczy osób. Dachówka duża, łatwa i szybka w ułożeniu. Wygląda bardzo dobrze i po czterech latach mogę powiedzieć, że to był dobry wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2019, 08:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrą firmą, która zajmuje się sprzedażą pokryć dachowych różnego rodzaju, okien dachowych, rynien innych materiałów do dachów jest http://www.ks-system.pl/ Sam zdecydowałem się na zakup gontu bitumicznego od nich i jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam ich wszystkim z województwa mazowieckiego.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2019, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Natomiast jak zależy Ci na dobrej cenie i jednocześnie fajnej ofercie w zakresie wyboru pokryć dachowych oraz dekarzy to ze swojej strony śmiało zaproponuje Ci sprawdzenie modeli od Braas m.in Turmalin, Topas bądź Teviva.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2020, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlatego akurat jeśli mówi o trwałym i jednocześnie pięknym dachu który wytrzyma długie lata to warto sprawdzić propozycje od Braas. Natomiast ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Ci ich pokrycie dachowe, izolacje, membrany, czy materiały uszczelniające jednocześnie z dobrymi warunkami gwarancyjnymi.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2020, 09:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Zabierając się za dach, przede wszystkim warto wybrać dobrej jakości akcesoria dachowe i odpowiednie pokrycie. Jeżeli o mnie chodzi to zdecydowanie wygrywa Braas ze względu na przygotowaną ofertę oraz możliwości wyboru.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 270

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >