Co z dachem?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

29 stycznia 2021, 20:15

Zgadzam sie: good 0 bad

more tips here https://crazy-mining.org/majning-2/soft/skachat-cgminer-4-1- 11-majner-fpga-asic/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 stycznia 2021, 20:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Dogecoin DOGE Core - Ripple, Blockchain Blocks LTC

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 stycznia 2021, 21:18

Zgadzam sie: good 0 bad

see page vodafone online recharge using debit card

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2021, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

To było oczywiste, iż wykonanie dachu należało powierzyć doświadczonym i sprawdzonym fachowcom. Mój wybór padł na ofertę https://www.nowy-dach.com.pl/oferta , oni z kolei wykonali kawał dobrej roboty. Taki dach całkowicie spełnia moje oczekiwania!

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2021, 16:45

Zgadzam sie: good 0 bad

A macie na dachu postawione panele fotowoltaiczne? Wiem, że taka inwestycja może się zwrócić, chociaż zwykle dość nisko - jeśli chodzi o mój region, na północy kraju pewnie wychodzi to dużo lepiej. Zobaczcie na przykład tutaj https://www.hewalex.pl/fotowoltaika/ znajdziecie dokładniejszy opis, choć mi najbardziej podoba się funkcja kalkulatora, która sprawdza ile paneli będzie potrzebne do spełnienia zapotrzebowania Twojego domu na prąd elektryczny. Jak się to wszystko policzy, to wcale nie wychodzi tak drogo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lutego 2021, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku wykonywania nowego bądź remontowanego dachu to warto rozważyć na pewno wykorzystanie pięknej i trwałej blachodachówki jak wspomniane wcześniej propozycje od Braas zarówno w przypadku dachówek ceramicznych i cementowych, ale też blachodachówek panelowych czyli Decra i Quadro (o profilu płaskim).

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2021, 21:57

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak wyszło, macie może dla nas jakieś zdjęcia w tym zakresie? Chętnie sprawdzę co i jak :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2021, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakie systemy hydroizolacji dachowej wybraliście? Jeżeli szukacie skutecznych rozwiązań to warto zastanowić się nad opatentowaną, specjalistyczną budowie papy, zastosowaniu hartowanych na gorąco włóknin poliestrowych nowej generacji, różnemu rozmieszczeniu głównej, grubszej powłoki hydroizolacyjnej (nad i pod osnową) są specjalistycznie dedykowane dla dachów i dla fundamentów. Jednocześnie przy tym licząc na 45 lat gwarancji.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2021, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Dach jest kluczowy i tu raczej nie trzeba się zastanawiać jakoś bardzo. Oczywiście punkt wyjścia to więźba dachowa. Tu koniecznie solidnie zaimpregnowane drewno o odpowiednim stopniu wilgotności, do tego złącza ciesielskie, które to wszystko efektywnie scalą. Przede wszystkim trzeba to powierzyć fachowcom z doświadczeniem, inaczej nie ma nawet co ruszać tematu.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2021, 21:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Słuchajcie Panowie, co sądzicie o prefabrykowanych dachach? Chodzi mi o wiązary dachowe z tego materiału. Kolega mi bardzo poleca. Czytałem o ofercie firmy https://kasmo.com.pl/, która u niego dach projektowała i go wyprodukowała. Myślę, że to fajny sposób na przyspieszenie budowy konstrukcji dachowej, gdyż możemy go już mieć nawet w 1 dzień. Zaciekawiło mnie to bardzo.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 198

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >