Co z przekładaniem dachówki?

« Powrót do grupy: Robimy dach

27 listopada 2006, 17:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. mam pytanie- czy opłaca sie przekładać stara dachówke? Planowałem pouzupełniać łaty, oraz odzyskac wiekszosc dobrego materiału, wyczyscic go i szczelnie poukładać od nowa. Zastanawiam sie tylko, czy to aby nie "skórka za wyprawke"..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2007, 21:31

Zgadzam sie: good 0 bad

radze poszukac nowej dachowki juz to przerabiałem raz ubytki przy przekładaniu a po drugie jaka jest jakosc dachowki ktora lezała na dachu nie wszystkie stare dachowki były dobrej jakosci :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Jakie pokrycia dachowe wybieracie? Liczba postów: 220 Grupa: Robimy dach A może strzecha? Czy ktoś z was korzystał lub korzysta z takiego pokrycia dachowego? Sporo informacji ostatnio pojawia się na ten temat. Podobno coraz więcej da...
  • jaką blachę na dach wybrać Liczba postów: 209 Grupa: Robimy dach Bardzo ciekawe są blachodachówki modułowe Scandinavia od Bratex, to fajne połączenie klasycznej blachodachówki i najnowszych osiągnięć z zakresu tematyki moduło...
  • Dach plaski - wady Liczba postów: 34 Grupa: Robimy dach Jak dla mnie największą wadą jest zalegający śnieg, który może stanowić poważne zagrożenie dla konstrukcji
  • Dachy i pokrycia dachowe Liczba postów: 111 Grupa: Robimy dach Robiąc dach polecam od razu pomyśleć o instalacji fotowoltaicznej, dzięki https://ekofachowcy.pl/ szybko porównamy sobie ceny samych instalacji. Po znalezieniu....
  • Pokrycie dachu Liczba postów: 512 Grupa: Robimy dach Jeżeli ktoś z was chcę zgłębić wiedze na temat " co to jest masa bitumiczna" to polecam wejść na ten portal https://www.turbofakty.pl/artykul/czym-s a-masy-bitum...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17300 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 184

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >