Czy są płytki antypoślizgowe na schody?

« Powrót do grupy: Schody i balustrady

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

13 stycznia 2010, 20:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Witamy serdecznie, osoby które chca kupic w rewelacyjnej cenie płytki ceramiczne, płytki ścienne, płytki gresowe, podłogowe zapraszamy do odwiedzenia strony www.twojaplytka.pl. Polecamy Państwu płytki ceramiczne, płytki gresowe, płytki łazienkowe. Zapewniamy własny transport. Posiadamy najlepszej jakości płytki Opoczno, płytki Paradyż, Tubądzin POLECAMY

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lutego 2010, 02:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Miałem ten sam problem Latem gdy płytkuje się schdy nie myśli sie o zimie. Ja na gotowe schody zamówiłem specjalne wycieraczki na schody, świetnie czyszczą obuwie z błota i śniegu i są antypoślizgowe. Producent wykonał mi je na wymiar moich schodów. Jak ktoś jest zainteresowany podaje link do strony www.wycieraczka.eu Moim zdaniem jest to niedrogie i funkcjonalne rozwiązanie na lata.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 kwietnia 2010, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Problem ze schodami? Nie, nie, nie! Jeśli tylko zaufasz naszym usługom, ten problem natychmiastowo zniknie.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2010, 00:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Jagoda napisał: Witam. Chcę schody w piwnicy obłożyc płytkami. Czy są jakieś specjalne, antyposlizgowe? Przeglądałam kilka katalogów i ceny mnie przerazają- nie muszą być to płytki I gatunku. Chodzi mi tylko o zachowanie czystości i bezpieczeństwo. Gdzie znalezc coś takiego?

Płytki antypoślizgowe z tego co wiem to jeśli mają atesty to tylko na sucho. Jeszcze nie spotkałem takich atestów na mokro.

Ale spotkałem sposób na to aby każdą płytkę zrobić jako antypoślizgową. Kupiłem na taras płytki antypoślizgowe z atestem i wszystko było OK, do pierwszego deszczu. Kiedy żona wyszła na taras to pojechała jak na łyżwach i wyjście skończyło się w szpitalu z pękniętym biodrem.

Znalazłem firmę która zabezpiecza płytki tak żeby i na mokro były bezpieczne. www.giorgin.pl Bardzo prosta i skuteczna metoda. Z tego co wiem można tym zabezpieczyć kafle na zewnątrz i w środku.

Po tym wypadku zabezpieczyłem taras i podłogę w łazience. Polecam, rewelka.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2010, 16:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik caramel napisał: Płytki antypoślizgowe z tego co wiem to jeśli mają atesty to tylko na sucho. Jeszcze nie spotkałem takich atestów na mokro. Użytkownik napisał:

To źle wiesz.

Istnieją 2 rodzaje klasyfikowania antypoślizgowości - jeden związany z nogą bosą (dla mokrych powierzchni) a drugi z nogą obutą.

W przypadku tego drugiego (a właśnie w butach chodzi się po tarasie, jak przypuszczam) testy przeprowadza się na płytkach nie tylko mokrych, ale polanych olejem.

Wystarczy wybrać odpowiednio wysoki współczynnik antypoślizgowości i nawet zamoczony taras niestraszny.

Można się obyć bez dodatkowych metod zabezpieczeń.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 października 2010, 17:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie, ze tak. Są płytki które mają takie specjalne szorstkie paski. Możesz zawsze użyć gresu niepolerowanego - on z pewnością nie będzie śliski( będzie za to sprawiał wiele kłopotu w czyszczeniu)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2011, 16:16

Zgadzam sie: good 0 bad

może jak schody do piwnicy to wystarczy na płytki właśnie gres, ale ja zastanawiam się nad zewnętrzymi,ciekawe co to za metoda z tą powierzchnią giorgin??

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2011, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamiętam, jak moi rodzice, obłożyli płytkami "antypoślizgowymi" schody, taras i balkon. Gdy pojawił śnieg, to te miejsca zostały omijane wielkim ,krokiem, tylko że oczywiście na schody trzeba było jakoś wejść. Po prostu okazały się jednym, wielkim lodowiskiem!! A miały być antypoślizgowe!!!! Więc jak kupujecie płytki "antypoślizgowe". to niech dadzą wam gwarancie, że w 100% są...chociaż na te też była dawana....;/

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2011, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z Tośką w stu procentach! Miałem ten sam problem i zdjąłem te płytki bo nie szło wytrzymać w zimie także nie polecam sam kłopot z nimi

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2011, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również jestem zdania, że zakup takich płytek antypoślizgowych jest zbędny, po pierwsze jeśli ktoś lubi estetyczność, to zdecydowanie one odpadają, po drugie w ogóle nie są antypoślizgowe, jak dla mnie a po trzecie nie podobają mi się

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Laweta Warszawa 24h Liczba postów: 7 Grupa: Schody i ba... Ja polecam takie rozwiązanie jak pomoc drogowa Poznań MMM Service: http://pomocdrogowa.i-poznan.pl/ . Ostatnio miałam wypadek i wezwałam właśnie tę pomoc drogow...
  • Balustrady Liczba postów: 194 Grupa: Schody i ba... O ile mi wiadomo, balustrady systemowe stały się w ostatnich latach coraz bardziej popularne. I nie bez powodu - oferują elegancki i nowoczesny wygląd, który je...
  • płytki na schody wewnętrzne Liczba postów: 62 Grupa: Schody i ba... Jeżeli chodzi o schody zewnętrze, moim zdaniem jakieś porowate płytki będą jak najbardziej ok. Wewnątrz domu czy mieszkania jednak chętniej widziałabym np. tego...
  • Schody Modułowe. Co i jak? Liczba postów: 8 Grupa: Schody i ba... Trzymajcie namiary - https://schodyprudlik.com.pl/schody-drew niane/ Stawiajcie wyłącznie na górną półkę jakościową, a na pewno pozytywnie na tym wyjdziecie. Co....
  • panele na schody Liczba postów: 16 Grupa: Schody i ba... panele z kapinosami z litego drewna. Ciekawe jak jest róznica w cenie pomiędzy tym rozwiązaniem a całym trepem z litego drewna. Czy w ogóle opłaca się takie kom...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >