Czym się kierujecie w dekoracji wnętrz?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4

6 września 2021, 07:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w dekoracji wnętrz kieruję się tym, aby kolory były dopasowane, minimalizmem. Nie lubię jak wszystko jest upchane. Stawiam też na moje zainteresowania, np. kocie dodatki czy gdybym miała na to warunki postawiłabym też saunę w łazience.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 września 2021, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w aranżacji wnętrz kieruję się głównie stylem, zwłaszcza loftowym. Dlatego tak chętnie korzystam z [https://furniro.pl/produkty-kategoria/meble/]mebli loftowych. To ciekawe urozmaicenie każdej przestrzeni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 października 2021, 09:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kieruję się gustem, bo uważam, że najważniejsze jest to, żebym się sama dobrze czuła we własnym domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 167

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >