Dekoracje

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

7 lutego 2011, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

www.naklejkidladzieci.pl/ Czy ktos z was mial ztym kiedys do czynienia ozdabialiscie tak swoje sciany? Czy moze macie inne pomysly

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 20:26
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lutego 2011, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz co ja dużo słyszałam o naklejkach na ścianę. powiem szczerze że podobają mi się takie dodatki do mieszkania. Na pewno są praktyczne bo jak nam się znudzą to nie ma problemów z ich usunięciem, dodają też innego wyrazu mieszkaniu, jeśli tylko znajdziesz wzory które pasowały by do twojego wnętrza to się nawet nie zastanawiaj :) No i oczywiście pochwal się jak już coś wymyślisz :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lutego 2011, 15:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio to dosyć popularny sposób zdobienia ścian w pokoju dziecięcym. Oprócz naklejek fajnym pomysłem są bordiury z motywami dla dzieci.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 20:34
Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2011, 15:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Miałam przez chwilę naklejki w pokoju, pięknie wyglądały, tym bardziej że miały formę starych ramek, ale nie chciały się trzymać, widocznie nie odpowiadała im farba.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2011, 20:01

Zgadzam sie: good 0 bad

naklejki to niezły pomysł. można rozważyć też, ja polecam sklep DecoMania.pl. można też wydrukować własne zdjęcie na płótnie w formie obrazu albo nawet jako fototapetę

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 20:35
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 kwietnia 2011, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

w ogóle tapety teraz wracają do łask. Strasznie mi się kiedyś nie podobały wytapetowane wnętrza, ale teraz to w ogóle co innego. Producenci oferują takie bogate zdobienia, kolorowe i przede wszystkim stylowe tapety, które można fajnie skomponować ze ścianami o innych kolorach. Ja tak będę właśnie kombinował, żeby na jedną ścianę ciekawą tapetę walnąć, a resztę pomalować.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2011, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Fototapety też myślę, że się sprawdzają. Znajomi malowali ostatnio mieszkanie i wymieniali meble, na kawałek ściany położyli fototapetę nowego yorku muszę powiedzieć że efekt jest super

Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2011, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Musze przyznac ze kiedys pomysl fototapety wydawal mi sie czyms totalnie kiczowatym, jednak bylem ostatnio u znajomych i tapeta ktora zobaczylem u nich mnie zachwycila, a robie wlasnie remont i tez chyba skorzystam z tej opcji

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2011, 15:00

Zgadzam sie: good 0 bad

a co mieli za zdjęcie? mnie się szczególnie podobają czarno białe i przedstawiające przyrodę, np ściana z lasu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2011, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

No mi własnie te z przyroda i ala tropikami śmierdzą PRL'em :P
bardziej podobają mi się futurystyczne fototapety zrobione grafiką wektorową.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eleganckie meble - gdzie kupić ? Liczba postów: 24 Grupa: Wykańczamy... Eleganckie meble mogą naprawdę podnieść estetykę każdego wnętrza. Szukając czegoś unikatowego, natknęłam się na różne sklepy z szeroką ofertą. Jednym z nich, kt...
  • wanna czy prysznic Liczba postów: 60 Grupa: Wykańczamy... Odnośnie baterii wannowych w modnym wydaniu to możesz zajrzeć na przykład tutaj https://sklep.sotbe.com/baterie-lazienko we-wannowe gdzie znajdziecie sporo waria...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 102 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • Kabina prysznicowa-która Liczba postów: 25 Grupa: Wykańczamy... I jak tam, już dało się trafić na jakąś konkretną opcję? Jeśli chodzi o kabiny prysznicowe to możesz zajrzeć też do oferty marki oltens u których jest sporo moż...
  • prezent dla narzeczonej Liczba postów: 53 Grupa: Wykańczamy... Zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić stronę https://www.musicaudio.pl/gitary-elektry czne/ , na której znajdziecie ofertę internetowego sklepu muzycznego Musi...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19106 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 296

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >