źle polożona struktura>>> Pilna pomoc<<< !

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

8 września 2009, 22:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich
Mam problem, ekipa budowlana położyła mi źle tynk mineralny baranek, widać łączenia wzdłuż budynku, ponoć to przez to że robili na słońcu i za szybko im przeschło.
Teraz nie wiem co zrobić, jak to pomalują to znikną mi te łączenia?? Ewentualnie będę kazał im położyć całą ścianę od nowa, ale nie wiem czy można położyć strukturę na strukturę.
Prosiłbym o pilna pomoc :)

Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 września 2009, 03:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że to nie Ty masz problem tylko ekipa budowlana, która to zrobiła. I to nie Ty masz wiedzieć co zrobić tylko ekipa. Ty jesteś inwestorem - zlecasz robotę, robisz odbiór jak jest dobrze wtedy płacisz wcześniej ustaloną cenę. Mam nadzieję, że nie zapłaciłeś za źle wykonaną pracę a jeśli zapłaciłeś no to wtedy faktycznie masz problem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2009, 19:36

Zgadzam sie: good 0 bad

problem faktycznie tkwi w zle dobranej pogodzie. tynki mineralne najlepiej nakladac wczesnym rankiem kiedy jest jeszcze chłodno. poza tym jesli podczas nakladania tynku widac juz roznice to wystarczy packe plastikowa do zacierania plukac w wodzie. to z reguly pomaga. nie wiem czy inni się ze mną zgodzą ale najszybszym i chyba najtańszym rozwiązaniem problemu bedzie naciągięcie ściany klejem do zatapiania siatki i niestety od nowa położenie struktury. Pomalowanie ściany nic nie da. zmienisz tylko kolor a nie strukture. To tak jakbys chcial pomalowac stare tynki w mieszkaniu i oczekiwac ze beda rowne i gladkie...
tak jak kolega wyżej: ekipa ma duże problemy. maja oni oczywiscie obowiazek naprawy bledu (zdaje sie do 20 dni od odbioru, nie pamietam dokladnie) ale mozesz oprocz tego "domagac sie" znacznego upustu, chyba, ze juz zaplaciles. pamietaj ze to ty jestes inwestorem a ekipy budowlane bardzo czesto dzialaja w wiekszym stopniu poprzez droge polecenia. wiem bo sami tak dzialamy, dlatego staramy sie robic zlecenia w miare szybko i porzadnie. dajemy rade:)
pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2009, 00:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzieki za odpowiedz.
Chłopaki zaciagneli klejem i połozyli od nowa tynk, teraz jest ok.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • kanalizacja Liczba postów: 150 Grupa: Wykańczamy... Ja polecam super skuteczne udrażnianie zlewu w Warszawie sprężyną elektryczną https://udraznianiekanalizacji.eu/hydrau lik-profesjonale-udraznianie-zlewu-warsz aw...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 109 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • Żaluzje drewniane - jakie wybrać? Liczba postów: 9 Grupa: Wykańczamy... W takim razie możesz sprawdzić artykuł https://abb24.pl/zaluzje-drewniane-a-zal uzje-aluminiowe-ktore-sa-lepsze/, który porusza temat porównania żaluzji drewnian...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 437 Grupa: Wykańczamy... Ja polecam podłogę z drewna od Baltic Wood. Jest estetycznie i bardzo ładnie komponuje się z meblami i ścianami
  • Wykończenie wnętrz Liczba postów: 279 Grupa: Wykańczamy... Ja mogę się pochwalić, że kupiłam nowy dom i też teraz będę go aranżować. Tak słyszałam, że galeria wnętrz w Katowicach Home Concept jest godna uwagi.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 148

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >