Dekoracje okienne rolety, czy żaluzje

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

11 stycznia 2021, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć!
Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeżeli chodzi o wybór pięknych oraz dobrze wykonanych propozycji w zakresie rolet oraz żaluzji okiennych? Jeżeli tak, to gdzie warto zajrzeć i jednocześnie licząc na dobre ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 stycznia 2021, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Może warto odwiedzić w takim razie Karnix, jeżeli szukacie pięknych i dobrze wykonanych propozycji rolet, bądź żaluzji. My zamawialiśmy u nich kilka miesięcy temu żaluzje drewniane Haya https://www.karnix.pl/zaluzje-drewniane-9870. html i naprawdę ładnie się prezentują, a cenowo wyszło dużo lepiej niż u konkurencji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 stycznia 2021, 16:38

Zgadzam sie: good 0 bad

My szukaliśmy pięknych i trwałych żaluzji drewnianych w białym kolorze i udało się takie też znaleźć w ofercie właśnie Karnix. Super opcje, racjonalne ceny i obsługa na której pomoc również można liczyć. Pozdrawiam i udanych decyzji zakupowych życzę!

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2021, 16:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Super, dzięki wielkie za podpowiedzi! Na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście mam nadzieję, że temat także nam się tutaj rozwinie.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2021, 19:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Reverse Phone Lookup Reverse Phone Lookup

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 stycznia 2021, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najbardziej jestem za :) Ogólnie dobrej jakości dekoracje okienne są kluczowe dla aranżacji i zachowania prywatności. Dlatego my w sypialni mamy rolety przyciemniające, a w salonie wygrały żaluzje drewniane. Oczywiście wszystkie kupione w Karnix!

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2021, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

https://iteurope.eu/ ClonokniliExhaurnfub

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2021, 12:59

Zgadzam sie: good 0 bad

A skąd jesteś? Jeśli kraków to ja polecam salony https://martdom.pl/ Co prawda zazwyczaj biorę u nich okna, drzwi i podłogi, ale mają także rolety

Ten post był edytowany przez dagakuc dnia: 23 lutego 2021, 13:05
Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2021, 15:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Plisy, moim zdaniem najlepszą opcją są plisy. Osobiście polecę NAFI, odpoiwada mi ich solidna oferta jakościowych plis. Już nie mam w domu firanek, zasłon i karniszy.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2021, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Miałam przez ładnych parę lat żaluzję, a potem rolety i muszę powiedzieć, że rolety wygrywają. Mniej kurzu się na nich zbiera, wyglądają lepiej i mniej się psują.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19221 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 328

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >