Dobry sklep z używanymi maszynymi

« Powrót do grupy: Moja budowa

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

1 stycznia 2014, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Gwarancji jako takiej nie, w maszynach typu hammer wszystko opiera się na zasadze rękojmii..jak w wiekszości firm oferujących tego typu sprzet

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2014, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam sklep ehak24.pl jeżęli chodzi o jakiekolwiek sklepy internetowe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 kwietnia 2014, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Wujaszek napisał: Gwarancji jako takiej nie, w maszynach typu hammer wszystko
opiera się na zasadze rękojmii..jak w wiekszości firm
oferujących tego typu sprzet


Tak naprawdę gwarancją jest dobra eksploatacja jak dbasz tak masz. Ewentualnie można się zorientować na początku zakupu jakie części nadają się do wymiany skontaktować się z jakąś firmą ze znanych mi w CNC drobne zlecenia i nie tylko wykonuje MultiProjekt, do tego warto wtedy starać się o obniżkę ceny za taką maszynę, a da się to zrobić. Wszystko z głową.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2014, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

maszyny uzywane wymagaja niekiedy drobnych napraw czy wymian. Jesli chodzi o lancuchy to najlepiej kupowac je w [url]kahi http://www.kahi.pl/oferta.php. Sa tam nierdzewne itp wiec twoja maszyna dlugo wytrzyma z lancuchem z kahi

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2014, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

maszyny uzywane wymagaja niekiedy drobnych napraw czy wymian. Jesli chodzi o lancuchy to najlepiej kupowac je w kahi http://www.kahi.pl/oferta.php. Sa tam nierdzewne itp wiec twoja maszyna dlugo wytrzyma z lancuchem z kahi

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2014, 19:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o CNC, to mogę polecić serwis, który robi instalacje obrabiarek (nowych i używanych) - APX. Robią także sprzęt producentów, których sami nie mają, zakupionych poza APX-em. Sprawdzona firma.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2014, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ok ok, jest tu sporo komentarzy o tym ehaku ale w sumie nie za wiele z nich wynika. Chciałbym się czegoś dowiedzieć o tym sklepie. O ich ofercie etc.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2014, 16:52

Zgadzam sie: good 0 bad

APX ma faktycznie dobry serwis, naprawdę znają się na rzeczy. Ja tam naprawiałem już kilka maszyn "z odzysku" i zawsze wychodziłem na swoje :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2014, 10:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ehak24.pl to jak dla mnie najlepszy sklep jeżeli ktoś szuka lin stalowych lub zawiesi. Polecam go wam.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2014, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

potwierdzam, www.apx.pl - rzetelna firma.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Monitoring mojego domu Liczba postów: 63 Grupa: Moja budowa Zbliża się okres wakacyjny także jak często nie będzie Was w domu to warto pomyśleć nad zestawem kamer obrotowych Orllo Z20 https://orllo.pl/zestaw-kamery-wifi-...
  • Jakie szambo? Liczba postów: 36 Grupa: Moja budowa Badania ścieków są ważną częścią oceny ryzyka związanego z bezpieczeństwem środowiskowym. Częstotliwość potrzebnych badań jest uzależniona od wielu czynników, t...
  • Budowa stalowej hali Liczba postów: 8 Grupa: Moja budowa Cześć hala stalowa w wersji wiata garażowa to idealne miejsce przed dom żeby dopełnić walory estetyczne i chronić pojazdy przed warunkami atmosferycznymi.
  • Czujnik wypełnienia szamba Liczba postów: 14 Grupa: Moja budowa Ja ostatnio miałem problem z kanalizacją a mianowicie w bloku jak sąsiedzi spuszczali wodę w kuchni , myli naczynia to wszystko lądowało u mnie - wybijało ze zl...
  • Logistyka Liczba postów: 37 Grupa: Moja budowa Kurczą mi się magazyny, a transport zaczyna się sypać, dlatego rozważam współpracę z firmą J&M Logistics, która jest cenionym w kraju i za granicą operatorem lo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >