Docieplenie ściany trójwarstwowej

« Powrót do grupy: Robimy izolację cieplną

6 grudnia 2009, 22:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystich i proszę o pomoc w poniżej opisanym temacie.
Posiadam domek kilkuletni w którm porter zbudowany jest w technologi trójwarstwowej - od środka: cegła kratówka 12, styropian 10, pustak żużlowy 22cm. Mam potrzebe docieplić tą ścianę od zewnątrz wełną mineralną fasadową grubości 5cm i na to rynk silikatowy. Wiem że styropian odpada napewno bo zamknoł bym obieg powietrza. Proszę o pomoc czy można to zrobić, czy nie będzie się czasem skraplać pomiędzy wełną a pustakiem. Z góry dziękuję za pomoc

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Ocieplenie hali z blachy Liczba postów: 25 Grupa: Robimy izol... Blachy trapezowe i blachy faliste - warto skontaktować się z firmą https://blachytrapezowe.com/blacha-trape zowa-dolnoslaskie/ która odpowie na każde wątpliwości...
  • Wełna czy styropian? Liczba postów: 42 Grupa: Robimy izol... Interesuje mnie styropian hurtownia. Zależy mi na firmie, która posiada szeroki wybór wszelkiego rodzaju materiałów budowlanych. Do tej pory wyszukałam w Intern...
  • Ocieplanie strychu..problem z trociną.. Liczba postów: 10 Grupa: Robimy izol... Hmm ciekawe, chętnie sprawdze w takim razie co z tego wyjdzie i oczywiście dajcie znać jak to ogólnie wszystko wychodzi cenowo.
  • Wełna mineralna ? Liczba postów: 187 Grupa: Robimy izol... I ile wyszło cenowo? Macie jakieś konkrety bo właśnie nie wiem czy budowa domu jest po prostu opłacalna.
  • wilgoć pomocy Liczba postów: 28 Grupa: Robimy izol... Przede wszystkim szukając dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych do swojego dachu, czy fundamentów to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócil...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17194 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 148

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >