Drewniane podłogi we wnętrzu

« Powrót do artykułu: Drewniane podłogi we wnętrzu | « Powrót do grupy: Wnętrza

8 lipca 2016, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najlepiej zaczęrpnąć porady specjalisty. Ja korzystałam z usług firmy Futurum Architecture. Profesjonalnie łączą style w jedną całość, świetnie znają się na swojej pracy. Przesyłam ich ofertę :http://www.futurumarchitecture.eu/offer/index.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2016, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat co do drewnianych podłóg we wnętrzu to jestem ich zwolenniczką,ponieważ nic nie zapewni nam takiego piękna i estetyki. Jedyny mankament to wyższa cena,ale w zamian za to otrzymujemy wysoką jakość na lata:)

www.BellaStoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2016, 21:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Podłogi drewniane są najpiękniejsze, bez dwóch zdań. U mnie w salonie jest położony przez vip parkiet http://vipparkiet.pl/parkiet/dab-salem-rustic -szczotkowany-olejowoskowany-recznie-heblowany/ lubię naturalną kolorystykę, ale taką niebieloną, tylko właśnie coś tego rodzaju. Parkiet się pięknie prezentuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2016, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Odnośnie drewnianych podłóg we wnętrzu, to akurat na ten temat jest już kilka wątków na forum, wystarczy poszukać i poczytać. To generalnie rzecz biorąc bardzo dobre rozwiązanie i nadaje niesamowitego stylu w naszym mieszkaniu.

www.Euro-Zakupy.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2016, 09:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Drewniana podłoga to zawsze dobry wybór, nie tak dawno w exfloor przeglądałam ofertę i ciekawą opcją jest wykonanie postarzanej podłogi, ładnie prezentuje się ona we wnętrzu, retro aranżacje najbardziej pasuje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2016, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Drewniane podłogi to ogromna klasa i elegancja. Każde pomieszczenie otrzymuje nowy wyraz i charakter. Dlatego, jeśli szukacie profesjonalnego sklepu z dobrymi gatunkowo podłogami, to koniecznie zajrzyjcie tutaj http://persecto.pl/podlogi gdzie znajdziecie szeroki asortyment profesjonalnych podłóg w rozsądnych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2016, 13:13

Zgadzam sie: good 0 bad

w tej kwestii mam podobne zdanie i również uważam, że drewniane podłogi to najlepsza z możliwych opcji jeżeli chodzi o jej wykończenie i aranżację. W praktyce zapewni nam piękno i odpowiedni design.

www.Designerskie.com

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2017, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Drewniana podłoga we wnętrzu to faktycznie najlepsza z możliwych opcji o czym sam się przekonałem i nie chodzi tutaj o panele, tylko prawdziwe, naturalne drewno dębowe jak np: deska Chene, którą mogę polecić bo jest warta swojej ceny i rewelacyjnie wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2017, 19:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Specjalistami w tej branży jest firma www.ardi.com.pl . Mają bardzo ciekawe pomysłu i zawsze coś solidnego dobiorą , na specjalne indywidualne zamowienie. Naprawdę gorąco ci ich polecam , tak jak wszystkim znajomym.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 435

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >