Eco Partner

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

3 grudnia 2017, 19:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktoś z forum zakładał z nimi ogrzewanie na podczerwień? Interesuje mnie samo ogrzewanie jak również opinie o ekipie je wykonującej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2017, 20:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy pytasz sie o firmę robiącą panele na podczerwień? Takie elektryczne ogrzewanie? Wolę się upewnić czy o tej samej firmie mówimy. Tą o której ja mówię jest z pod Poznania. Rokietnica bodajże. Jeżeli to ta sama firma to co byś chciała wiedzieć?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 grudnia 2017, 19:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kiedyś chyba tu pisałem o takiej firmie. Chyba to Eco Partner. W każdym razie na pewno są oni z Rokietnicy. Ale to nie ma znaczenia bo montują swoje panele w całej Polsce. Znajoma ma je nad morzem. Fajna sprawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2017, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się,że znajomi korzystali z usług tej firmy.Jak nie zapomnę to się podpytam,bo na pewno to była firma z okolic Poznania.Od roku mają panele u siebie w domu i póki co są bardzo zadowoleni

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2018, 20:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, chodzi mi o firmę wykonującą ogrzewanie na podczerwień z Rokietnicy. Nie wiedziałam, że są oni producentami paneli. Myślę, że to może być ich atut jeżeli wykorzystują rodzime produkty. Co chciałabym o nich wiedzieć? Jak podchodzą do swej pracy, czy są terminowi i czy taka instalacja długo trwa? O samym ogrzewaniu jak wygląda sterowanie tą instalacją, jak z ciepłe w domu i jak wysokie macie rachunki?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 stycznia 2018, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Marchewa napisał: Tak, chodzi mi o firmę wykonującą ogrzewanie na
podczerwień z Rokietnicy. Nie wiedziałam, że są oni
producentami paneli. Myślę, że to może być ich atut
jeżeli wykorzystują rodzime produkty. Co chciałabym o
nich wiedzieć? Jak podchodzą do swej pracy, czy są
terminowi i czy taka instalacja długo trwa? O samym
ogrzewaniu jak wygląda sterowanie tą instalacją, jak z
ciepłe w domu i jak wysokie macie rachunki?


Znajoma jest zadowolona z całej instalacji. Rachunki za ogrzewanie też są bardzo rozsądne. Dokładnych kwot jeszcze nie znam ale na pewno się podpytam, jak tylko się z nią zobaczę. Sam montaż urządzeń jest bardzo prosty i u niej to trwało chwilkę. Przy okazji wytłumaczono jej jak działają programatory. Miała takie prostsze modele bo to w domkach na wynajem, a jak wiadomo im trudniejsze tym bardziej klient poprzestawia ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2018, 18:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Marchewa napisał: Tak, chodzi mi o firmę wykonującą ogrzewanie na podczerwień z Rokietnicy. Nie wiedziałam, że są oni producentami paneli. Myślę, że to może być ich atut jeżeli wykorzystują rodzime produkty. Co chciałabym o nich wiedzieć? Jak podchodzą do swej pracy, czy są terminowi i czy taka instalacja długo trwa? O samym ogrzewaniu jak wygląda sterowanie tą instalacją, jak z ciepłe w domu i jak wysokie macie rachunki?
Fajnie, że to producent, bo można w pewien sposób wpłynąć na wielkość a właściwie na proporcje samego panela. Wiadomo, że powierzchnia i tak będzie wynikać z wliczonej mocy dla danej powierzchni, a właściwie z potrzebnego ciepła. Ale to może być np. 1m2 w formie kwadratu o boku 1m, może to być prostokąt 0,5x2 m albo dowolny inny jaki nam będzie pasował do aranżacji i miejsca na panel. Pełna dowolność to unikalna możliwość.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2018, 18:16

Zgadzam sie: good 0 bad

online loans bad credit online loans bad credit instant approval web loan web loan

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2018, 18:17

Zgadzam sie: good 0 bad

personal loans unsecured poor credit loans credit loans credit loans

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2018, 18:22

Zgadzam sie: good 0 bad

auto insurance quotes online free auto insurance quotes online auto insurance quotes auto insurance quotes online

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • ŁÓŻKO LOFT Liczba postów: 1 Grupa: Firmy budow... Tak naprawdę to wiele osób powinno skorzystać z łóżko loft 160x200 . To jest po prostu bardzo dobra oferta.
  • hydraulik warszawa Liczba postów: 54 Grupa: Firmy budow... Niezależnie od tego, czy jest to naprawa drobnej awarii w domu jednorodzinnym czy też kompleksowa modernizacja instalacji w biurowcu, Sebastian Kopaczuk i jego....
  • prace na wysokości Liczba postów: 51 Grupa: Firmy budow... Jeżeli interesują Cię usługi wysokościowe, sprawdź pełną ofertę firmy pod tym adresem: https://alpinizmprzemyslowy.pl/uslugi-wy sokosciowe-oferta/ Znajdziesz ta...
  • Pozycjonowanie zwraca się przy pozycjonowaniu firm... Liczba postów: 61 Grupa: Firmy budow... Pozycjonowanie z https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stro n-kielce/ jest niezwykle istotnym narzędziem dla firm remontowych, które chcą skutecznie dotrzeć do swo...
  • Budowa Domu Poznań Liczba postów: 6 Grupa: Firmy budow... Budowa domów drewnianych w Poznaniu https://konsbud.com/oferta/domy-drewnian e-poznan/ to temat, który wywołuje coraz większe zainteresowanie wśród osób poszukuj...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 236

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >