Ekogroszek i jaki do tego palnik

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

6 października 2014, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Dwa pytania do was z mojej strony- czy palenie ekogroszkiem jest OK? I jak jest z tym opałem- czy warto kupić wczesniej, żeby poleżał w suchych warunkach ( jak drewno) czy nie ma takiej potrzeby i mogę kupic jak kupie piec?
I jakie macie/polecacie do ekogroszku palniki w kotłach? Bo czeka mnie kupno i przymierzam sie do rozgryzienia tematu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 października 2014, 12:00

jak masz gdzie skłądowac to zamów wegiel wcześniej - im suchszy tym lepszy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 października 2014, 12:39

Zgadzam sie że opał lepiej kupić zawczasu
Co do palników polecam zdecydowanie ten model https://www.youtube.com/watch?v=mubssirpnoY mozesz tez spalać w nim miał i pellet ale głównie fajny jest na eko-groszek

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2019, 08:16

Ja mimo wszystko polecam bardziej ekologiczne źródła energii.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2020, 05:25

car insurance quotes

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 czerwca 2020, 09:12

triamterene hctz buy effexor xr furosemide 40 mg tablet

Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2020, 04:45

robaxin 75 mg buy yasmin celebrex buy

Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2020, 18:53

buy fluconazole generic for prozac erythromycin buy celebrex generic where to buy arimidex uk

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2020, 20:41

malegra canada buy proscar

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lipca 2020, 06:54

medicine hydrochlorothiazide 12.5 mg

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• fotowoltaika w firmie Liczba postów: 54 Grupa: Ekologiczny... Jeśli planujecie jednak inwestycję w fotowoltaikę, żeby jednak skuteczniej ograniczyć wydatki na energię elektryczną, ale też ze względów na ekologię. To ja aku...
  • pompa ciepła Liczba postów: 86 Grupa: Ekologiczny... Słyszeliście już o programie Moje Ciepło, który ma zostać uruchomiony w pierwszej połowie 2022 roku? Od czasu zamknięcia dotacji na pompy ciepła w nowych domach...
  • Segregacja śmieci Liczba postów: 137 Grupa: Ekologiczny... Ja natomiast takie kontenery biorę od Herkulesa z https://www.kontenery-herkules.pl/kontak t . Warto zapoznać się z ich oferta bo maja szeroką ofertę w tym nie....
  • Opłacalność danego systemu ogrzewania Liczba postów: 9 Grupa: Ekologiczny... Wszystko idzie do góry, dlatego ogrzewanie elektryczne ma coraz większy sens. Tak jak te panele wspomniane wyżej, od Eco Partner. A dlaczego? Bo jak na razie to...
  • Wymiana ogrzewania Liczba postów: 47 Grupa: Ekologiczny... Jeżeli jesteśmy w temacie ogrzewania to ja polecam kotły z Pleszewa i najlepiej ze sprawdzonej firmy. Ja swój piec zamówiłem w firmie PPHIU „S.A.M.”https://ww...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17193 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >