Elegancka lodówka ozdobą kuchni

« Powrót do artykułu: Elegancka lodówka ozdobą kuchni | « Powrót do grupy: Wnętrza

9 marca 2014, 16:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam LG GBB539NSHWB i faktycznie stała się ozdobą mojej kuchni. Jest jej głównym elementem i stała się tematem wiodącym i do niej dopasowaliśmy resztę sprzętu. Piękna i funkcjonalna lodówka to skarb każdej kuchni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 czerwca 2014, 09:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, LG to bardzo dobra firma. Najważniejsze też, że jest gdzie ten sprzęt serwisować i w razie co kupić części w takich hurtwoniach jak ta np. http://www.popularna.pl/strony/strona-glowna< /a>. A co sądzicie o sprzęcie Amica?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 sierpnia 2014, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogólnie rzecz biorąc - fakt, lodówka również dorzuca swoje trzy grosze jeśli chodzi o atrakcyjność kuchni, ale w sumie zawsze można ją zrobić w zabudowie. U mnie takie rozwiązanie prezentuje się naprawdę dobrze. Oczywiście samodzielnie tego nie zrobiłam, musiałam zamówić meble na wymiar, ale to nie był dla mnie żaden problem, ponieważ i tak chciałam wszystko zmienić. Już nie pierwszy raz miałam do czynienia z salonem mebli kuchenny Max Kuchnie bo u mojej siostry też robili małą rewolucje, a więc nie miałam żadnych obaw, a czasem takie są szczególnie jeśli chodzi o meble na wymiar :).

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2014, 09:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Może i ozdoba, ale ja patrzyłam przede wszytskim na funkcjonalność i to, żeby łatwo było znalećć częsci zamienne, bo wiadomo, psuje się wszustko: http://www.popularna.pl/strony/strona-glowna< /a>

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 260

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >