Fototapeta - modna, czy niekoniecznie?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 71 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

21 lutego 2012, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Co myślicie o fototapecie na ścianie w salonie? Tak się zastanawiam jakie wzory są teraz modne. Może ktoś z Was już robił i mi coś podpowie w temacie? Zależałoby mi na rzetelnej odpowiedzi, żeby wszystko było dobrze wyjaśnione. Co do druku, to fotodekoracje.com robią to dobrze, to chyba im bym zlecił jak coś.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lutego 2012, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale co tu ma być dobrze wyjaśnione? Fototapety są fajnym rozwiązaniem szczególnie do salonu. Nie powiedziałeś czy masz duży czy mały salon, czy widny czy nie bardzo, w jakim stylu urządzony....

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2012, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie Kornela ma rację, bez rzetelnych informacji... nie ma rzetelnych odpowiedzi, nie za bardzo można wypowiedzieć się o tym jeżeli nie zna się szczegółów

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2012, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy jaki masz salon, tzn. w jakim stylu. Żeby wszystko z sobą współgrało, trzeba się dobrze nad tym zastanowić, żeby nie popełnić gafy.

A co to za firma fotodekoracje.com? Skąd oni są?

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2012, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Babka napisał: Zależy jaki masz salon, tzn. w jakim stylu. Żeby wszystko
z sobą współgrało, trzeba się dobrze nad tym
zastanowić, żeby nie popełnić gafy.



A co to za firma fotodekoracje.com? Skąd oni są?


Salon mam raczej w stylu tradycyjnym, taki normalny. Tylko brakuje mi czegoś na ścianie. Jakiegoś fajnego motywu. A ta firma jest z Warszawy. Drukują fototapety, jak również je montują.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 czerwca 2012, 21:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Miałem fototapetę w sypialni (miasto nocą) bo była duża pusta ściana a nie chciałem obrazu w ramie. Pomieszczenie zmieniło się diametralnie, także polecam takie rozwiązanie.
Jakiś czas temu widziałem u znajomego fototapetę na całej ścianie - robiła wrażenie. To był coś w tym stylu:http://megastore.pl/100886,Ergis-Fototapeta-FT0094-364 x254cm.html
Ale to raczej rozwiązanie dla odważnych.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2012, 22:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam, że fototapety są bardzo fajne, ale do dużych, przestrzennych, widnych pomieszczeń - w małych wyglądają tak.. kiczowato? :) Oczywiście to tylko moje zdanie. ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2012, 15:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Fototapety to naprawdę fajne rozwiązanie. Zapełnia pustą przestrzeń. Pokój wygląda zupełnie inaczej. Wzór zależy od tego jak masz pokój urządzony.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2012, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie osobiście jest bardzo modna,niemal każdy ma w swoim mieszkaniu jeden pokój gdzie jest fototapeta. Ale jeśli motyw jest fajny-czemu nie, nie mam nic przeciwko.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2012, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

fototapety nie wychodzą z mody. Teraz jest tyle możliwości i fantastycznych aranżacji, że naprawdę jest w czym wybierać. Oprócz standardowych wzorów typu krajobrazy itp. jest mnóstwo abstrakcyjnych np taki http://www.tapetuj.pl/fototapeta-loops-8-702.html może nie jest on genialny, ale pokazuje, że w zależności do jakiego pokoju zawsze coś idzie znaleźć.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 71 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Baterie prysznicowe - jakie wybrać Liczba postów: 6 Grupa: Wykańczamy... W zakresie baterii prysznicowych to warto zapoznać się z ofertą Oltens u których możliwości w tym zakresie jest naprawdę sporo i na https://oltens.com/pl/bateri...
  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 20 Grupa: Wykańczamy... Narzędzia do wykończenia domu są niezbędnym wyposażeniem dla każdego majsterkowicza czy profesjonalnego remontowicza. Pomagają w precyzyjnym i efektywnym wykońc...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 435 Grupa: Wykańczamy... Przygotowując się do sezonu ogrodowego, zastanawiam się nad zakupem nowych mebli oraz dodatków, które urozmaicą mój ogród. Czy ktoś może polecić sklep z akcesor...
  • malowanie ścian Liczba postów: 198 Grupa: Wykańczamy... Kolega wyżej wrzucił bardzo ciekawy sklep - zapoznajcie się, bo naprawdę warto.
  • Farby Liczba postów: 15 Grupa: Wykańczamy... Takich sklepów jak wrzuciliście, czyli sklepów oferujących dosłownie wszystko - jest cała masa. Teoretycznie wygląda to fajnie, bo masz wszystko w 1 miejscu, al...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 276

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >