Fotowoltaika

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

7 lipca 2021, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Fotowoltaika do domu - jaką firmę z okolic Krakowa polecacie? Zależy mi na rzetelnych fachowcach, którzy profesjonalnie zamontują panele fotowoltaiczne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lipca 2021, 15:40

Nie jestem wogóle za tym. Sąsiadowi się zapalił dach od paneli, jakaś wada instalacji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 lipca 2021, 16:52

Dlatego decdując się na instalację PV trzeba dokładnie zweryfikować firmę wykonawczą którą się wybiara. Sprawdzić, czy to nie jest firma krzak, która nagle pojawiła się na rynku w związku z boomem i dotacjami. Trzeba sprawdzić referencje i najlepiej to ile funkcjonuje na rynku. Instalacje fotowoltaiczne nie stanowią zagrożenia pożarowego jeśli są dobrze zamontowane...

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2021, 18:59

free personals
best free online dating sites

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2021, 19:00

Dokładnie, odpowiednio dobra ekipa montażowa, z doświadczeniem - to jest podstawa. Niestety firm w tej branży się namnożyło, bo jest popyt, ale czy każda ma kwalifikacje? Nie wydaje mi się... ze swojej strony mogę polecić PGM Fotowoltaika, https://pgmpv.pl/. Naprawdę świetny wykonawca.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2021, 21:57

jest zainteresowanie więc i powstają firmy, które doświadczenia nie mają w montażu paneli i później wybuchają pożary. Stąd lepiej przed decyzją poszukać opinii na temat firmy. Też miałem dylemat przed montażem. Zdecydowałem się na Stilo Energy przekonała mnie rozmowa z handlowcem i ich podejściem do montażu paneli.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 sierpnia 2021, 10:34

Długosz a jeśli chodzi o Stilo Energy to po jakim czasie od podpisania umowy montują panele? Dokładnie robią czy "oby jak najszybciej"?

Zgłoś | Cytuj | Link

8 sierpnia 2021, 12:19

gay dating us
gay dating gay
iran gay dating

Zgłoś | Cytuj | Link

15 sierpnia 2021, 12:03

gay dating sites on facebook
facial deformity gay dating
korean gay dating site

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2021, 10:58

Użytkownik zordoon napisał: Nie jestem wogóle za tym. Sąsiadowi się zapalił dach od
paneli, jakaś wada instalacji.

Współczuję. Niestety zdarzają się takie sytuacje.. może to kwestia montażu? Moi rodzice od kilku lat już oszczędzają z fotowoltaiką i są bardzo zadowoleni. Ale też ekipa montująca była sprawdzona - http://www.gmstarbud.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Fotowoltaika- jakość Liczba postów: 23 Grupa: Ekologiczny... Jeśli chodzi o montaż fotofoltaiki polecam ZieloneQ. To profesjonaliści, którzy znają się na rzeczy. Ich usługa jest kompletna, pomagają nawet w kwestii uzyskan...
  • niższe koszty ogrzewania Liczba postów: 555 Grupa: Ekologiczny... Ostatnio moja teściowa wymieniała piec i powiem wam, że musiała wymienić piec na już bo niestety w starym piec coś się popsuło i sama naprawa chyba więcej by....
  • materiał opałowy Liczba postów: 86 Grupa: Ekologiczny... ja mam defro kocioł na pellet jestem mega zadowolony i wg. mnie pellet to obecnie najstabilniejsze paliwo do ogrzewania zaró∑no pod względem ekonomi jak i dos...
  • fotowoltaika w firmie Liczba postów: 55 Grupa: Ekologiczny... Jeśli planujecie jednak inwestycję w fotowoltaikę, żeby jednak skuteczniej ograniczyć wydatki na energię elektryczną, ale też ze względów na ekologię. To ja aku...
  • Fajny projekt domu energooszczędnego? Liczba postów: 3512 Grupa: Ekologiczny... Cześć, jeżeli szukasz projektów domu energooszczędnego, z czystym sumieniem mogę polecić firmę Domy z Natury. Razem dostosowaliśmy wybrany projekt, tak aby speł...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17221 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 177

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >