Gdzie pożyczyć pieniądze na urlop? Oto najnowszy ranking kredytów i pożyczek

« Powrót do artykułu: Gdzie pożyczyć pieniądze na urlop?... | « Powrót do grupy: Aktualności

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

23 września 2015, 09:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio korzystałam z propozycji ze stronki
https://www.proficredit.pl/ A że nie mogę opuszczać domu z powodu choroby to wszystko załatwiłam internetowo, a tylko niektóre szczegóły załatwiałam telefonicznie. Byłam w szoku, ze można tak szybko i konkretnie załatwić wszystkie formalności.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2016, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o konta bankowe, to warto sprawdzić sobie to miejsce - konto-w-banku.pl. Moim zdaniem jest to naprawdę świetne miejsce, w którym można liczyć na profesjonalne opinie o kontach bankowych oraz porady specjalistów, Warto zajrzeć na stronę, jeśli takich porad szukacie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2016, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Pożyczkę bez problemu można dostać w wielu miejscach. Na stronie http://www.terve.pl/pozyczki/pozyczka-dla-zad luzonych widziałam porównanie takich ofert. Spokojnie można coś wybrać i nawet mogą to zrobić osoby zadłużone już, gdzieś indziej.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2016, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie z niezłych tarapatów wyciągnęła firma ViaSMS. Byli w sumie dla mnie ostatnią deską ratunku tak prawdę mówiąc. Dostałam od razu 1000 zł za zero % prowizji a to było bardzo mi na rękę.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2016, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Przejrzałam wiele ofert i w końcu pożyczyłam w wonga. To była dobra decyzja - długi termin spłaty i tylko 10zł kosztów pierwszej pożyczki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 listopada 2016, 17:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Martika teraz viasms pożycza 1500 zł za zero % prowizji, trochę się zmieniło w firmie na korzyść pożyczających

Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2016, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Na urlop to raczej nie warto pożyczać.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2016, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja swego czasu też się naszukałam korzystnej oferty pożyczkowej w internecie i bardzo pomogła mi stronka: http://kredytbezbik24.pl, gdzie można sobie porównać oferty rzetelnych firm, a co ważne informacje na niej zawarte są na bieżąco aktualizowane. Może znajdziesz tam też coś dla siebie? :)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2016, 19:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: kalyna napisał: Przejrzałam wiele ofert i w końcu pożyczyłam w wonga. To
była dobra decyzja - długi termin spłaty i tylko 10zł
kosztów pierwszej pożyczki.


Witam! Kalyna, dziękuję za skorzystanie z oferty pożyczki w naszej firmie. Mam nadzieję, że jeśli ponownie będziesz potrzebowała pożyczki również skorzystasz z naszej oferty. Nasi Klienci mogą zyskać atrakcyjne warunki cenowe na kolejną pożyczkę, między innymi jeśli wezmą udział w Programie Korzyści. W Programie tym najwięcej zyskują osoby terminowo spłacające swoje zobowiązania i rozwiązujące interaktywne testy na platformie Kapitalni.org. Po więcej szczegółów zapraszam na naszą stronę internetową.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=budnet.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2022, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik martika napisał: Mnie z niezłych tarapatów wyciągnęła firma ViaSMS. Byli
w sumie dla mnie ostatnią deską ratunku tak prawdę
mówiąc. Dostałam od razu 1000 zł za zero % prowizji a to
było bardzo mi na rękę.



A może lepiej poszukać czegoś tańszego? Ja polecam wakacje na Sardynii: https://www.zizzar.pl/sardynia-wakacje/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 211

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >