Gonty bitumiczne cambridge

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

14 października 2008, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Co sądzicie o gontach bitumicznych cambridge firmy IKO? Jak to wygląda po paru latach użytkowania?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2015, 22:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Może ktoś się wypowiedzieć odnośnie gontów? Przymierzamy się do renowacji dachu u rodziców i nie chce iść w normalną dachówkę ze względu na koszty. O gontach Matizol się naczytałem sporo pozytywnych opinii i coraz bardziej przychylny im jestem. Chodzi dokładnie o te http://matizol.pl/gonty-matizol/ zresztą matiol to marka należąca do Selena s.a. więc o jakość byłbym spokojny, ale jakby ktoś mógł się wypowiedzieć to dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 sierpnia 2015, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

jednych i drugich nie znam niestety, bo jesli chodzi o takie pokrycia dachowe jak gonty bitumiczne, to zaopatrywała nas hurtownia pokryć dachowych w materiały http://www.dachlux.pl/oferta/pokrycia_dachowe /dachowki_bitumiczne/icopal/icopal_-_gonty_bitumiczne/ - trzymają się dobrze, nie są problematyczne w montażu. Jakościowo bez problemu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2015, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko problemem jest to, że gont ma bardzo niską żywotność, nie jest to wytrzymałe i wieloletnie pokrycie.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2015, 19:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Sarge ale jak patrzyłem to cena za 3m2 gontu asfaltowego kosztuje powyżej 65 zł to na promocji od Braas możesz dostać juz dachówki betonowe w cenie poniżej 30zł/m2. A gont wytrzyma Ci 20-30 lat, a dachówka 80-90. Warto przemyśleć :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2015, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

j bardziej, jeśli juz skłaniałbym się do wyboru tego rodzaju pokrycia dachowego w hurtowni takiej jak - http://www.dachlux.pl/ - maja gonty bitumiczne, zawsze to lepiej, jak można porównać rodzaje i ceny.,

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2015, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli już nie chcesz dachówki do której przekonujemy, bo i promocja o której mówił Porek własnie dobiega końca, to popatrz na łupek który jest dużo trwalszy od dachówki.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2015, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale również łupek jest bardzo drogi, więc nie wiem czy nie lepiej byłoby kupić dachówkę ceramiczną, a i tak wyszłoby sporo taniej. No niestety juz po promocji od Braas 2 dni temu się skończyła. Ale oferte i tak mają dobrą nawet bez promocji.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2015, 16:20

Zgadzam sie: good 0 bad

No masz rację, łupek jest drogim materiałem, więc dachówka, jest lepszym wyborem, a braas to solidna firma.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2015, 19:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Stosunek ceny do jakości najlepszy jest własnie w przypadku dachówki, a szczególnie betonowej. Bo prawie niemożliwe jest znalezienie lepszego pokrycia w tak dobrej cenie, a w Braas dachówki w technologi CISAR złożone z 3 warstw: nośnej, uszlachetniającej i wygładzającej z dodatkiem podwójnej powłoki akrylowej Lumino bije inne betonowe na głowe :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 250

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >