Gonty dachowe - tak czy nie?

« Powrót do grupy: Moja budowa

15 listopada 2021, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam pytanie na temat gontów dachowych. Kolega ostatnio namawiał mnie, abym pokrył nimi dach, ale spotkałem się z opiniami, że materiał, z którego są wykonywane jest szkodliwy dla zdrowia. Zalety gontów dachowych, o których przeczytałem w internecie bardzo mnie przekonują, ale pozostaje ta jedna kwestia. Co wy sądzicie na ten temat?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 listopada 2021, 21:19

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo ciekawie mówisz

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 grudnia 2021, 08:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Sarayu napisał: Mam pytanie na temat gontów dachowych. Kolega ostatnio
namawiał mnie, abym pokrył nimi dach, ale spotkałem się
z opiniami, że materiał, z którego są wykonywane jest
szkodliwy dla zdrowia. Zalety gontów dachowych, o których
przeczytałem w internecie bardzo mnie przekonują, ale
pozostaje ta jedna kwestia. Co wy sądzicie na ten temat?


Ostatecznie okazało się, że nie mam czego się obawiać, więc zdecyduje się na użycie gniotów dachowych. Fajną ofertę znalazłem na polskiecentrumdachowe.pl/produkty/gonty-dacho we.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2021, 09:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem na nie, wydają mi się mało trwałe i kompletnie niepraktyczne

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Logistyka Liczba postów: 37 Grupa: Moja budowa Kurczą mi się magazyny, a transport zaczyna się sypać, dlatego rozważam współpracę z firmą J&M Logistics, która jest cenionym w kraju i za granicą operatorem lo...
  • Meble na wymiar Warszawa Liczba postów: 18 Grupa: Moja budowa Paul Gauguin reprodukcje obrazów to niezwykła możliwość wprowadzenia do naszych domów piękna i egzotyki jego dzieł. Jego barwne kompozycje i egzotyczne motywy p...
  • panele fotowoltaiczne Liczba postów: 21 Grupa: Moja budowa Warto obecnie inwestować w panele fotowoltaiczne? zestaw narzynek i gwintowników
  • Gdzie zamówić projekt domu? Liczba postów: 73 Grupa: Moja budowa Jak już projekt domu będzie to warto pomyśleć gdzie będzie stała wiata garażowa?
  • Budowa stalowej hali Liczba postów: 7 Grupa: Moja budowa Cześć hala stalowa w wersji wiata garażowa to idealne miejsce przed dom żeby dopełnić walory estetyczne i chronić pojazdy przed warunkami atmosferycznymi.

Czytaj też