Hala imprezowa

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

8 kwietnia 2015, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
jestem w trakcie sporej inwestycji, w halę imprezową, do cyklicznych celów komercyjnych. Zastanawiam się nad typem poszycia, w tym wypadku będzie to oczywiście PCV, ale może warto wzbogacić ją o szklane fasady? Wtedy na pewno będzie wyglądała estetyczniej, a wiadomo że w tym przypadku jest to ważne.

Czy są forumowicze którzy wiedzą coś o takich kwestiach? Czy to nie wpłynie na wytrzymałość hali? I czy jacyś solidni producenci się tego podejmą?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 maja 2015, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukaj pod hasłem kontenery szklane.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 grudnia 2015, 18:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamiętaj, zeby zadbać o jej dobre fundamenty. Na pewno dobrze sprawdzą się do prac ziemnych urządzenia z zakresu techniki wiertniczej, które na pewno przyspieszą pracę, ale też umożliwią zrobienie dobrych wykopów pod stabilne fundamenty.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2015, 18:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy budowie na pewno też przydadzą ci się takie urządzenia jak agregat hydrauliczny i wiele, wiele innych, bo jak wiadomo taka budowa to nie mała inwestycja.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2015, 19:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi sie, ze mogą ci sie przydać urządzenia z zakresu hydrauliki siłowej. Warto pomyśleć o sprzęcie wysokiej jakości, bo wiadomo, zę bardziej opłąca się zapłacić raz, a więcej niż kupować drugie urządzenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 grudnia 2015, 20:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto też pomyśleć o pasach transportowych i plandekach, które mogą pomóc w zabezpieczeniu sprzętów lub przy transporcie różnych materiałów.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2015, 20:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto też pomyśleć o pasach transportowych i plandekach, które mogą pomóc w zabezpieczeniu sprzętów lub przy transporcie różnych materiałów.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2015, 20:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto też pomyśleć o pasach transportowych i plandekach, które mogą pomóc w zabezpieczeniu sprzętów lub przy transporcie różnych materiałów.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2016, 16:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Pomyśl o wyposażeniu hali z AnbiTech. Mają tam ciekwe rzeczy, naprawdę przydatne w codziennej pracy w takim miejscu

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2016, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

mogę polecić to firmę do hal imprezowych: http://protan-elmark.com.pl/hale-imprezowe/ na pewno ci doradzą jai typ poszycia będzie dla ciebie najlepszy

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 191

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >